Home Styl życia W końcu współpraca F1 x Fashion, którą fani *naprawdę* będą chcieli nosić

W końcu współpraca F1 x Fashion, którą fani *naprawdę* będą chcieli nosić

31
0


Nie jest tajemnicą, że przez długi czas Formuła 1 była czymś w rodzaju męskiego klubu. W danym momencie w tym sporcie rywalizuje tylko 20 sportowców, wszyscy są mężczyznami. Jej menedżerami są mężczyźni, a większość jej zespołów składa się z mężczyzn. Nie jest więc specjalnie szokujące, że jeśli chodzi o produkty, kobiety nie zawsze są obsługiwane, a kobiety, które interesują się modą, rzadko mają taką szansę.wprawdzie Chcę użyć wszystkiego, co jest obecnie na rynku. Na szczęście, wraz z meteorycznym wzrostem F1 po udanym serialu dokumentalnym Netflixa Pęd do przetrwaniafala nowych twórców treści o sportach motorowych, a nawet film z udziałem Brada Pitta ( przyczepa który właśnie został wydany), marki modowe są bardziej zaangażowane w ten sport niż kiedykolwiek wcześniej. W związku z tym kolekcje nawiązujące do Formuły 1 stały się w ostatnich latach znacznie bardziej powszechne. Jednak dopiero w tym miesiącu ja, jako redaktor mody, który spędza dużo czasu na oglądaniu szybkich samochodów, natknąłem się na taki, który spełniał wszystkie wymagania.

3 lipca Levi’s wprowadził na rynek nową kolekcję współpracy z jednym z najbardziej kultowych zespołów F1, McLaren. Ponieważ oba zespoły mają bogatą historię, a oryginalna marka dżinsów wypuściła swoją pierwszą parę dżinsów w 1873 r., a kierowca Bruce McLaren założył swój zespół o tej samej nazwie w 1963 r., połączenie obu firm wydaje się mieć sens, podobnie jak decyzja o świętowaniu współpracy podczas Grand Prix Wielkiej Brytanii w 2024 r., 74-letniego wydarzenia i wyścigu domowego dla McLarena i jego gwiazdy, Lando Norrisa. Mała, ale potężna, debiutancka oferta obejmuje zaledwie siedem elementów, w tym kombinezon wyścigowy z dżinsu, patchworkowe 501 i dwie kurtki dżinsowe, jedną w kultowym stylu Levi’s Trucker, a drugą bardziej tradycyjną w świecie sportów motorowych z zatrzaskowym paskiem na szyję i białym paskiem wyścigowym u dołu.

Biorąc pod uwagę, że nie jestem jedyną osobą zafascynowaną modą F1, która chętnie wypełni swoją garderobę wygodnymi, fajnymi i innymi od drogich, ale zblazowanych opcji produktów, które fani otrzymują od dawna, wiedziałem, że ta kolekcja będzie na skraju wyprzedania, zwłaszcza po tym, jak Levi’s zorganizował kilka wydarzeń w Londynie, aby to uczcić. I miałem rację — elementy już znikają z półek. Kup to, co zostało poniżej i zobacz, jak stylizowałem moje ulubione elementy z nowo wprowadzonej kolekcji Levi’s x McLaren poniżej. Jeśli już wyprzedałeś, nie martw się — Twój lokalny Levi’s może mieć jeden w magazynie.

Nic nie zmyje jet lagu po nocnym locie z JFK do LHR tak, jak wycieczka do McLaren Technology Centre dla fana F1. Uwierz mi, właśnie tego doświadczyłem. W zeszłym tygodniu, po długiej podróży samochodem i około 30 minutach snu, wsiadłem do autobusu z Londynu do Woking, gdzie mieści się rozległa siedziba McLarena. Na tę okazję wystylizowałem gwiazdę kolekcji, lekką kurtkę wyścigową z wieloma zabytkowymi znaczkami McLarena i napisem „McLaren Racing” wyhaftowanym na plecach, z białą koszulką Levi’s, moimi spodniami capri Donni, czarnym By Mulas Far i torbą Prada 1995 Re-Edition. Oczywiście musiałem udokumentować, jak wyglądała zewnętrzna część kryjówki szpiegowskiej MTC (która przypadkowo została wykorzystana jako plan zdjęciowy w nowym Gwiezdne Wojny Seria Andor).

To był pierwszy z dwóch sposobów, w jaki stylizowałam kurtkę inspirowaną stylem vintage, udowadniając, jak wszechstronna i łatwa w noszeniu jest ta kurtka. Szczerze mówiąc, nie wiem, co bym zrobiła w tym wyjeździe bez niej, ponieważ zanim wyleciałam z Nowego Jorku, wszyscy mówili mi, że będzie gorąco, podczas gdy w rzeczywistości przez prawie cały wyjazd temperatura wynosiła około 50 stopni (i padało!). Oczywiście nie spakowałam ani jednej części odzieży wierzchniej, więc posiadanie specjalnej opcji odzieży wierzchniej do zakładania na letnie stylizacje było ogromnym błogosławieństwem.