Home Styl życia W Paryżu miałam na sobie tylko kilka strojów tenisowych „French Girl” –...

W Paryżu miałam na sobie tylko kilka strojów tenisowych „French Girl” – te cztery były moimi najlepszymi

16
0


Bardzo rzadko zdarza mi się podróżować bez spakowania pary trampek, bez względu na to, dokąd jadę i jaka jest pora roku. To powiedziawszy, nigdy nie sądziłem, że moimi ulubionymi butami na pierwszą podróż do Paryża będą trampki – ale jestem bardzo zadowolony, że tak było. Były też powodem, dla którego w ogóle pojechałem do Paryża.

Pod koniec czerwca przejechałem 4 tys. mil ze wschodniego wybrzeża do CDG, gdzie spędziłem trzy dni w Paryżu z innowacyjną marką butów sportowych Kizik. Kizik nadaje wszystkim swoim modelom butów sportowych nazwy pochodzące od ekscytującego miasta gdzieś na świecie, które oddaje istotę danego buta, a Tenis paryski jest najnowszym produktem w ofercie.

Spędziliśmy czas w Paryżu, zwiedzając Saint-Germain (gdzie znajduje się nasza baza, zabytkowe i zachwycające miasto) Hotel Lutetiaznajdował się), przechadzając się po licznych parkach miasta, odwiedzając kultowe francuskie apteki, próbując ciast i biorąc udział w wycieczkach do Szampanii we Francji i Ogrodu Moneta w Giverny. Moje trampki Kizik Paris towarzyszyły mi wszędzie, a moje stopy dziękowały mi za średnio 10 000 kroków dziennie.

Zgodnie z francuskim stylem, trampki Paris mają klasyczny wygląd, z detalami ze skóry licowej, podeszwą platformową i antypoślizgową konstrukcją, z której słynie Kizik. Są dostępne w całkowicie białych i ładnych różowo-złotych wersjach, ale zdecydowałam się na elegancką czarną parę na podstawie mojej garderoby na wyjazd.

Moim celem w kwestii stroju na podróż (oprócz spakowania wszystkiego do bagażu podręcznego) było nie wyglądać jak turystka, a jako redaktorka mody spędziłam lata na badaniu francuskich dziewczyn noszących trampki, więc wiedziałam, co robić. Stylizowałam wszystko, od strojów podróżnych po stroje turystyczne i wieczorne wyjścia, za pomocą trampek Paris, dokładnie tak, jak wyobrażałam sobie, że robiłaby to francuska dziewczyna. Cztery z tych stylizacji były moimi ulubionymi i zrobiłam, co mogłam, aby uchwycić je w całej okazałości. Przewiń, aby zobaczyć, jak mi poszło i kupić nowe trampki Kizik Paris.

Kup trampki, które nosiłem

Strój 1

To był najgorętszy dzień weekendu i wiedziałam, że spędzę dużo czasu na zewnątrz, dlatego wybrałam lekką sukienkę Dôen, która wydawała mi się bardzo francuska, oraz czapkę baseballową, która pasowała do koloru trampek.

Porównaj wizualnie

Strój 2

Założyłam to po wyjściu z samolotu i cieszę się, że zaplanowałam to wcześniej, ponieważ spałam około dwóch godzin w samolocie i nie myślałam wystarczająco jasno, aby skompletować strój. Wybrałam najwygodniejsze dżinsy Agolde na świecie i kolejne znalezisko Dôen: ten uroczy T-shirt. Trampki były oczywistym wyborem do tego stroju na spacer po Le Marais. (Przepraszam za pozowanie z bagietką — ktoś mnie zmusił.)

Porównaj wizualnie

Strój 3

To był mój strój na wizytę w winnicach Épernay. Tego dnia pogoda była kiepska, więc zabrałam swój ulubiony kardigan Reformation. Prawdopodobnie założyłabym płaskie buty do tego stroju, ale podoba mi się, jak trampki dodały sportowego akcentu.

Porównaj wizualnie

Strój 4

Mój strój na kolację pierwszego wieczoru składał się z kilku moich ulubionych podstawowych elementów — najdoskonalszej kamizelki Staud wykonanej z materiału garniturowego, paska i czarnych dżinsów. Oczywiście musiałam do tego założyć czarno-białe trampki.

Porównaj wizualnie

Kup więcej butów sportowych Kizik