Home Styl życia Wimbledon 2024: Jak oglądać i Barbora Krejčíková kontra Elena Rybakina darmowy tenisowy...

Wimbledon 2024: Jak oglądać i Barbora Krejčíková kontra Elena Rybakina darmowy tenisowy stream na żywo

26
0


Oglądaj na BBC

BBC

Oglądaj Wimbledon 2024 w Wielkiej Brytanii za darmo

Zobacz na 9Now

Kanał 9

Oferuje bezpłatną transmisję na żywo z Wimbledonu w Australii

Zobacz na Stan Sport

Stan Sport

Oferuje transmisję na żywo z każdego meczu i kortu od 10 AUD miesięcznie

Oglądaj na TSN

TSN Plus

Oglądaj Wimbledon 2024 za 20 CAD miesięcznie

Pokaż więcej (6 pozycji)

Czeska gwiazda Barbora Krejčíková zmierzy się w czwartek z mistrzynią z 2022 roku Jeleną Rybakiną w drugim półfinałowym meczu kobiet Wimbledonu 2024.

Krejčíková nie straciła seta od zwycięstwa w pierwszej rundzie nad Veroniką Kudermetovą i w środę zaprezentowała się w doskonałej formie, pokonując Jelenę Ostapenko w trzech setach.

Rybakina przegrała tylko jednego seta w drodze do półfinału, a czwarta w rankingu tenisistka potwierdziła swoją pozycję faworytki turnieju, wygrywając pewnie w ćwierćfinale z Eliną Svitoliną.

Poniżej opiszemy najlepsze z nich usługi transmisji strumieniowej telewizji na żywo oglądać Wimbledon na żywo w dowolnym miejscu na świecie.

Barbora Krejcikova wygrała dziś oba poprzednie spotkania ze swoją przeciwniczką, jednak żadne z tych zwycięstw nie miało miejsca na ulubionej trawiastej nawierzchni Jeleny Rybakiny.

BEN STANSALL/AFP przez Getty Images

Barbora Krejčíková kontra Elena Rybakina: Gdzie i kiedy?

Ten kobiecy półfinał Wimbledonu 2024 odbędzie się w czwartek 11 lipca na korcie centralnym w kultowym All England Club w południowo-zachodnim Londynie. Gra ma się rozpocząć nie wcześniej niż o 15:10 czasu lokalnego BST (10:10 czasu wschodniego, 7:10 czasu pacyficznego w USA i Kanadzie oraz 12:10 czasu wschodniego w Australii).

Jak oglądać Wimbledon 2024 online z dowolnego miejsca za pomocą VPN

Jeśli nie możesz oglądać Wimbledonu lokalnie, możesz potrzebować innego sposobu na oglądanie najlepszych tenisistów na trawie na świecie – tutaj właśnie przyda się VPN. VPN to również najlepszy sposób, aby powstrzymać dostawcę usług internetowych przed ograniczaniem prędkości w dniu meczu poprzez szyfrowanie ruchu, a także świetny pomysł, jeśli podróżujesz i masz połączenie z Wi-Fi i chcesz dodać dodatkową warstwę prywatności dla swoich urządzeń i loginów.

Dzięki VPN możesz wirtualnie zmienić swoją lokalizację na telefonie, tablecie lub laptopie, aby uzyskać dostęp do gry. Większość VPN-ów, takich jak nasz, Wybór redaktorów, ExpressVPNUłatw to zadanie.

Korzystanie z VPN do oglądania lub strumieniowania sportu jest legalne w każdym kraju, w którym VPN-y są legalne, w tym w USA, Wielkiej Brytanii i Australii, o ile masz legalną subskrypcję usługi, którą przesyłasz strumieniowo. Musisz upewnić się, że Twoja sieć VPN jest poprawnie skonfigurowana, aby zapobiec wyciekom: nawet jeśli VPN-y są legalne, usługa przesyłania strumieniowego może zamknąć konto każdej osoby, którą uzna za obchodzącą prawidłowo egzekwowane ograniczenia blackout.

Szukasz innych opcji? Koniecznie sprawdź niektóre z innych świetnych Oferty VPN dzieje się teraz.

Sarah Tew/CNET

Barbora Krejčíková kontra Elena Rybakina transmisja na żywo w USA

Tegoroczna liniowa transmisja telewizyjna Wimbledonu będzie podzielona między ESPN (które, co najważniejsze, pokazuje zarówno finały mężczyzn, jak i kobiet), ESPN 2 i ABC. Jednak dla fanów tenisa w USA najlepszym sposobem na oglądanie turnieju będzie ESPN Plus, a usługa streamingowa oferuje najbardziej kompleksową relację z dwóch tygodni turnieju.

Samodzielna usługa streamingowa ESPN kosztuje 11 USD miesięcznie lub 110 USD rocznie. Jest również zawarta w pakiecie Disney za 15 USD miesięcznie, a także w pakiecie Hulu Plus Live TV.

Przeczytaj naszą recenzję ESPN Plus.

Funda

Sarah Tew/CNET

Transmisja bezpośrednia

Fubo

Podstawowy pakiet Pro firmy Fubo kosztuje 80 USD miesięcznie i obejmuje ABC, ale Fubo pobiera opłatę RSN (12 USD miesięcznie, jeśli masz jeden RSN lub 15 USD miesięcznie, jeśli masz dwa lub więcej w swojej okolicy) – zwiększa to miesięczną opłatę do 92 USD lub 95 USD. Kliknij tutaj aby zobaczyć, jakie kanały lokalne odbierasz.

Przeczytaj naszą recenzję Fubo.

Wszystkie powyższe usługi przesyłania strumieniowego telewizji na żywo pozwalają na anulowanie w dowolnym momencie i wymagają solidnego połączenia internetowego. Szukasz więcej informacji? Sprawdź nasz przewodnik po usługach przesyłania strumieniowego telewizji na żywo.

Transmisja na żywo Barbora Krejčíková kontra Elena Rybakina w Wielkiej Brytanii za darmo

Fani tenisa w Wielkiej Brytanii będą zachwyceni informacją, że BBC ponownie pokaże cały turniej na bezpłatnych kanałach BBC One, BBC Two i Red Button.

Oznacza to również, że możesz transmitować na żywo całą akcję z kortów SW19 BBC iPlayer.

BBC

BBC iPlayer ma dedykowane aplikacje dostępne na urządzenia mobilne z systemem Android i Apple, a także szeroką gamę telewizorów smart TV i dekoderów streamingowych. Wszystko, czego potrzebujesz, to ważna licencja telewizyjna w Wielkiej Brytanii, aby transmitować turniej.

Transmisja Barbora Krejčíková kontra Elena Rybakina w Australii za darmo

Fani tenisa w Australii mogą oglądać kompleksową relację na żywo z Wimbledonu na darmowym kanale 9Gem. Oznacza to również, że będziesz mógł oglądać akcję online za pośrednictwem usługi przesyłania strumieniowego tej sieci. 9Agora.

Dla oddanych fanów tenisa płatna telewizja Stan Sport transmituje na żywo każdy mecz z każdego boiska, bez reklam.

Usługa przesyłania strumieniowego 9Now kanału Channel 9 jest bezpłatna dla widzów w Australii i oferuje dedykowane aplikacje na urządzenia z systemem Android i Apple, a także Amazon Fire, a także szeroką gamę telewizorów Smart TV.

Miesięczny koszt subskrypcji Stan Sport wyniesie 10 AUD (oprócz 10 AUD subskrypcji Stan), ale usługa streamingowa oferuje obecnie siedmiodniowy bezpłatny okres próbny.

Subskrypcja zapewni Ci także dostęp do rozgrywek piłkarskich UEFA, a także międzynarodowego rugby i Formuły E.

Transmisja Barbora Krejčíková kontra Elena Rybakina w Kanadzie

Kompleksowa transmisja na żywo z Wimbledonu 2024 będzie dostępna w Kanadzie za pośrednictwem TSN. Osoby, które zrezygnowały z telewizji kablowej, mogą oglądać ją za pośrednictwem usługi przesyłania strumieniowego sieci TSN Plus.

TSN Plus to nowa usługa bezpośredniego przesyłania strumieniowego z ekskluzywnym zasięgiem PGA Tour Live golf, meczów NFL, F1, Nascar i wszystkich czterech turniejów tenisowych Grand Slam. Usługa idealna dla osób, które zrezygnowały z telewizji kablowej, kosztuje 20 CAD miesięcznie lub 200 CAD rocznie.

Szybkie wskazówki dotyczące transmisji strumieniowej Wimbledonu 2024 za pomocą VPN

  • Na Twoje wrażenia i sukces podczas transmisji na żywo meczów tenisowych wpływają cztery zmienne – Twój dostawca usług internetowych, przeglądarka, dostawca strumieniowego przesyłania wideo i sieć VPN.
  • Jeśli nie widzisz wybranej lokalizacji jako domyślnej opcji ExpressVPN, spróbuj skorzystać z opcji „wyszukaj miasto lub kraj”.
  • Jeśli masz problem z uzyskaniem dostępu do gry po włączeniu sieci VPN i ustawieniu jej na właściwy obszar wyświetlania, możesz wypróbować dwie rzeczy, aby szybko to naprawić. Po pierwsze, zaloguj się na konto subskrypcji usługi przesyłania strumieniowego i upewnij się, że adres zarejestrowany na koncie znajduje się w prawidłowym obszarze wyświetlania. Jeśli nie, być może musisz zmienić adres fizyczny zarejestrowany na koncie. Po drugie, niektóre telewizory Smart TV — takie jak Roku — nie mają aplikacji VPN, które można zainstalować bezpośrednio na samym urządzeniu. Zamiast tego musisz zainstalować sieć VPN na routerze lub dowolnym używanym mobilnym punkcie dostępu (takim jak telefon), aby każde urządzenie w sieci Wi-Fi było teraz wyświetlane w prawidłowym miejscu wyświetlania.
  • Wszyscy polecani przez nas dostawcy VPN mają na swojej głównej stronie internetowej pomocne instrukcje dotyczące szybkiej instalacji VPN na routerze. W niektórych przypadkach, w przypadku usług Smart TV, po zainstalowaniu aplikacji sportowej sieci kablowej, zostaniesz poproszony o weryfikację kodu numerycznego lub kliknięcie łącza wysłanego na adres e-mail zarejestrowany na Twoim Smart TV. W tym przypadku posiadanie VPN na routerze również będzie pomocne, ponieważ oba urządzenia będą się wydawać znajdować w prawidłowej lokalizacji.
  • Pamiętaj, że przeglądarki często mogą ujawnić Twoją lokalizację, mimo że używasz VPN, więc upewnij się, że używasz przeglądarki, która stawia prywatność na pierwszym miejscu, aby zalogować się do swoich usług. Zazwyczaj zalecamy Odważny.