Home Styl życia Xbox Game Pass: Zagraj teraz w te wielokrotnie nagradzane gry RPG i...

Xbox Game Pass: Zagraj teraz w te wielokrotnie nagradzane gry RPG i kultowe horrory

28
0


Xbox Game Pass Ultimate, nagroda redakcji CNET, oferuje setki gier, w które możesz grać na Xbox Series X, Series S, Xbox One i PC przez 17 dolarów miesięcznie. Subskrypcja zapewnia dostęp do dużej biblioteki gier, do której co miesiąc dodawane są nowe tytuły (takie jak nadchodzące Call of Duty: Black Ops 6), a także inne korzyści, takie jak tryb wieloosobowy online i oferty na tytuły spoza Game Pass.

W maju Microsoft wprowadził Hellblade: Senua’s Saga 2 i inne tytuły do ​​Game Pass Ultimate, a firma Dodałem te gry do służby w Czerwiec.

Podróżnik Octopata

Już dostępny.

Firma Microsoft przywróciła tę japońską grę RPG do usługi Game Pass Ultimate, więc jeśli nie mogłeś w nią wcześniej zagrać, teraz masz szansę. Akcja tej gry JRPG rozgrywa się w krainie zwanej Orsterra, a ty podążasz za ośmioma różnymi postaciami – stąd nazwa Octopath – podczas ich podróży po tej krainie. Każda postać ma wyjątkową historię: jedna szuka zemsty, druga poluje na mityczną bestię, a druga szuka zagubionych książek – człowieka według własnego serca. A kiedy to skończysz, może będziesz mógł kontynuować…

Podróżnik Octopata 2

Już dostępny.

…drugi tytuł z tej serii, który wprowadza nowy świat o nazwie Solistia i osiem nowych postaci z odrębnymi historiami. Solistia to bardziej nowoczesna sceneria, podobna do scenerii z końca XIX lub początku XX wieku, w porównaniu do średniowiecznej scenerii Orsterra w oryginale. Jednak kontynuacja dorównuje rozległemu, otwartemu światu oryginału, wypełnionemu zadaniami, unikalnymi postaciami i tajemnicami.

Depersonalizacja

Już dostępny.

Rozgałęziające się historie, odmienna mechanika rozgrywki i makabryczny Cthulhu łączą się w tym intrygującym tytule. Możesz grać w tę grę w różnych modułach, każdy z własnym zakończeniem, i możesz stworzyć wiele postaci. Pamiętaj jednak, że cechy i osobowość twojej postaci wpływają na przebieg całej rozgrywki.

Isonzo

Już dostępny.

W tej strzelance pierwszoosobowej możesz wziąć udział w zaciętych bitwach górskich we Włoszech podczas pierwszej wojny światowej. Wszystko w tym tytule jest zgodne z historią, od broni, mundurów i map pola bitwy po szczegółowe modelowanie ran i krwi. Przygotuj się więc na zanurzenie się w wyczerpującej wojnie.

Protokół Calisto

Już dostępny.

Duchowy następca serii Dead Space ląduje w ramach Game Pass Ultimate. Wcielasz się w przewoźnika ładunków, który próbuje przetrwać wrogi wybuch nieludzkich potworów w odległym kompleksie więziennym na księżycu Jowisza, Callisto. Ale w grę wchodzi coś bardziej złowrogiego, a ty odkryjesz spisek ukryty głęboko w martwym księżycu.

Wciąż budzi głębiny

Dostępny: 18 czerwca

Zrzut ekranu Microsoft/CNET

Twórcy kultowego hitu Dear Esther oraz survival horroru Amnesia: A Machine for Pigs przedstawiają opowieść o izolacji na morzu. W tym tytule jesteś uwięziony na platformie wiertniczej na Morzu Północnym, a na pokładzie jest nieznany horror. Nie mając możliwości ucieczki ani nawet walki, jedyne, co możesz zrobić, to uciec i spróbować przetrwać.

Opuszczanie Game Passa

Microsoft dodaje te sześć tytułów do Game Pass Ultimate, ale 15 czerwca usunie także pięć gier z usługi. Dlatego masz jeszcze trochę czasu na ukończenie wszelkich zadań pobocznych, zanim kupisz je osobno:

Aby uzyskać więcej informacji na temat konsoli Xbox, znajdziesz tutaj informacje o Call of Duty: Black Ops 6, które pojawią się w usłudze, innych tytułach dostępnych obecnie w ramach Game Pass Ultimate i wszystkim, co musisz wiedzieć o usłudze gier.

Zobacz: Laptop do gier Asus ROG Ally X: pierwsze spojrzenie