Home Styl życia Zaoszczędź 58% na najlepiej sprzedającym się dzwonku do drzwi Ring w ramach...

Zaoszczędź 58% na najlepiej sprzedającym się dzwonku do drzwi Ring w ramach wczesnej oferty Amazon Prime Day

31
0


Skorzystaj z tej wczesnej oferty Prime Day ze zniżką 109,99 GBP – idealny sposób na poprawę bezpieczeństwa domu przy ograniczonym budżecie (Zdjęcie: Amazon/Getty)

ZAKUPY – Zawiera powiązane treści. Produkty prezentowane w tym artykule Metro są wybierane przez naszych autorów zakupów. Jeśli dokonasz zakupu za pomocą linków na tej stronie, Metro.co.uk otrzyma prowizję partnerską. Kliknij tutaj po więcej informacji.

Chcesz nadać swojemu domowi nowy blask, zanim… Dzień Amazon Prime? To jest wczesna oferta Tego nie można przegapić.

Przed monumentalne sprzedażew przypadku tysięcy produktów na stronie nastąpią duże obniżki cen, Amazon zmniejszył wybór swoich produktów urządzenia niezbędne aby pomóc Ci zaoszczędzić przed wielkim dniem.

Oznacza to, że mimo iż Sprzedaż Prime nie potrwają jeszcze tydzień, członkowie Prime mogą je wykupić Ring Video Doorbell 3 + Ring Chime od Amazon za jedyne 79,99 £ – ogromna oszczędność 109,99 £.

Lepiej być nie może, ludzie.

Ring Video Doorbell 3 + Ring Chime od Amazon

Ring Video Doorbell 3 + Ring Chime od Amazon

Zaoszczędź aż 58% na tym zestawie Ring Video Doorbell 3 i Ring Chime, idealnym sposobie na ulepszenie zabezpieczeń domu przy ograniczonym budżecie. Dzięki inteligentnemu dzwonkowi możesz otrzymywać natychmiastowe powiadomienia za pośrednictwem smartfona, gdy odwiedzający nacisną dzwonek lub uruchomią wbudowane czujniki ruchu, a także łączyć się z podglądem na żywo w czasie rzeczywistym.

Kup za 79,99 £ (oszczędzasz 109,99 £)

Jeśli w tym roku priorytetem jest zwiększenie bezpieczeństwa w domu i zmniejszenie liczby listów z informacją „Przepraszamy, nie widzieliśmy Cię!”, to Dzwonek do drzwi może okazać się inteligentnym rozwiązaniem, którego szukałeś.

Nowsza oferta marki, Dzwonek 3 w porównaniu ze swoim poprzednim modelem oferuje ulepszoną detekcję ruchu i dwupasmową (2,4 lub 5,0 GHz) łączność Wi-Fi, dzięki czemu możesz widzieć, słyszeć i rozmawiać z każdą osobą znajdującą się za drzwiami, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.

Oznacza to, że niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy leżysz w łóżku i nie masz ochoty wstawać, możesz otworzyć drzwi i pogawędzić z osobą tam obecną.

Wszystko to dzięki funkcji rozmowy dwukierunkowej – niezwykle inteligentnej funkcji, która umożliwia czatowanie z gośćmi, zapewniając wyraźny dźwięk i natychmiastowe odtwarzanie, a także wysokiej jakości kamerze wideo HD 1080p, która łączy Cię z widokiem na Twoje drzwi wejściowe w czasie rzeczywistym, dając jednocześnie wrażenie rozmowy twarzą w twarz.

Dzięki wyraźnemu obrazowi wideo HD 1080p, czystemu dźwiękowi i natychmiastowemu odtwarzaniu możesz mieć oko na to, co dzieje się na progu domu, co zapewni Ci dodatkowy spokój ducha, gdziekolwiek jesteś (Zdjęcie: Amazon)

Świetnie nadaje się do zostawiania instrukcji dla listonosza dotyczących doręczenia przesyłki lub do powiadamiania znajomego, który lubi wpadać spontanicznie, że wrócisz później.

Ten inteligentny dzwonek do drzwi umożliwia także skonfigurowanie natychmiastowych powiadomień na telefonie, które będą wysyłane, gdy ktoś naciśnie dzwonek do drzwi lub wykryje ruch. Dzięki temu nigdy nie przegapisz, gdy ktoś zapuka do Twoich drzwi.

Urządzenie oferuje nawet wyraźną widoczność w nocy, co zwiększa bezpieczeństwo w ciemności, a regulowane strefy ruchu pozwalają skupić się na określonych obszarach, aby uniknąć fałszywych powiadomień.

Z Twoim Dzwonek Ring Smartotrzymasz również Ring Chime – podłączany do gniazdka dzwonek do drzwi, który w prosty sposób informuje Cię, kiedy ktoś zadzwonił do drzwi, odtwarzając wybrany przez Ciebie dźwięk w całym domu. Do wyboru jest wiele różnych tonów dzwonka.

Dzwonek do drzwi umożliwia skonfigurowanie natychmiastowych powiadomień na telefonie, gdy ktoś naciśnie dzwonek lub wykryje ruch. Dzięki temu nigdy nie przegapisz, gdy ktoś pojawi się za drzwiami (zdjęcie: Amazon)

„Alexa: Otwórz drzwi wejściowe”. Możesz nawet podłączyć Dzwonek wideo Ring do urządzeń Echo, aby monitorowanie domu i gości było jeszcze płynniejsze – Echo Show pokaże obraz z kamery na żywo z Twoich drzwi, co jest idealnym rozwiązaniem, aby sprawdzić, kto jest przy drzwiach, bez użycia rąk.

Najlepsza część? To Dzwonek do drzwi Instalacja urządzenia zajmuje zaledwie kilka minut i może być ono zasilane wbudowanym akumulatorem lub podłączone do istniejącego systemu dzwonka do drzwi.

Nigdy wcześniej przekształcenie Twojego domu w inteligentny dom nie było tak proste.

Kupujący uwielbiają inteligentny dzwonek do drzwirównież, nazywając go „doskonałym, wszechstronnym systemem bezpieczeństwa”, dodając, że „nie mogą się bez niego obejść”.

„Po prostu go uwielbiam, szczerze mówiąc, najlepszy na rynku, próbowałem innej marki i musiałem go odesłać, bo nie był tak dobry” – zachwyca się Nofi Sule, recenzent, który przyznał mu pięć gwiazdek.

Montaż dzwonka do drzwi Ring zajmuje zaledwie kilka minut. Dzwonek można zasilać z wbudowanego akumulatora lub podłączyć do istniejącego systemu dzwonka (zdjęcie: Amazon)

Inny napisał: „Niedawno zainstalowaliśmy Zadzwoń do drzwi. Instalacja była szybka i łatwa, a także stanowiła świetne dodatkowe zabezpieczenie naszego domu. Mogliśmy nawet zobaczyć i porozmawiać z każdym, kto przyszedł do drzwi wejściowych, będąc na wakacjach za granicą. Polecam.’

„U mnie w domu stale otrzymujemy przesyłki i mogę komunikować się z kurierami, gdzie mają zostawić moje przesyłki, gdy mnie nie ma w domu” – dodał trzeci.

WIĘCEJ : Ta nowa suszarka do włosów GHD zamienia mokre włosy w sprężyste, suche włosy bez uszkodzeń spowodowanych ciepłem

„Mogę też mieć ich na oku, dopóki nie wrócę do domu, co jest świetne. Wykrywanie ruchu jest fantastyczne, a powiadomienia przychodzą natychmiast”.

Kup Ring Video Doorbell 3 + Ring Chime od Amazon z ogromną zniżką 58% już teraz – ale spiesz się! Nie wiadomo, jak długo potrwa ta świetna oferta.

Source link