Home Styl życia Zaoszczędź 75% na tym inteligentnym oczyszczaczu powietrza w ramach wydarzenia Anti-Prime Day...

Zaoszczędź 75% na tym inteligentnym oczyszczaczu powietrza w ramach wydarzenia Anti-Prime Day Deals w Walmart

13
0


Oczyszczacze powietrza są niezbędnym zakupem, jeśli chcesz oczyścić swój dom z alergenów, zapachów, kurzu i dymu. W powietrzu na zewnątrz jest tak wiele zanieczyszczeń, że musisz upewnić się, że Twój dom nie jest taki sam. I inteligentny Oczyszczacze powietrza pozwalają kontrolować jakość powietrza w domu za pomocą telefonu. Choć czasami mogą kosztować sporo, ta oferta z lipcowego wydarzenia Walmart Deals ma dla Ciebie wszystko. Teraz możesz kupić Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact za tylko 50$oszczędność 75%.

Ta historia jest częścią Pierwszy dzień AmazonaPrzewodnik CNET zawierający wszystkie niezbędne informacje i wskazówki, jak znaleźć najlepsze oferty.

Ten inteligentny oczyszczacz powietrza Xiaomi obejmuje przestrzenie do 1060 stóp kwadratowych, idealny do dużego pokoju lub domu lub mieszkania o przyzwoitych rozmiarach. Posiada potrójną filtrację powietrza, zapewniającą, że każda cząsteczka kurzu, brudu, zanieczyszczeń i innych jest wychwytywana i usuwana z powietrza. Sam oczyszczacz jest dość mały i lekki, więc możesz go łatwo postawić na podłodze lub stole, a on nie będzie Ci przeszkadzał. Dzięki trybowi cichemu nie musisz się martwić, że zakłóci Twój sen, jeśli zdecydujesz się go używać w sypialni.

Ale to inteligentne sterowanie sprawia, że ​​jest on szczególnie przydatny. Za pomocą dołączonej aplikacji mobilnej możesz włączyć oczyszczacz powietrza z wyprzedzeniem, aby był już włączony, gdy wrócisz do domu. A jeśli zapomnisz go wyłączyć po wyjściu, możesz użyć do tego również aplikacji. Działa również z Asystentem Google i Alexą, więc możesz sterować urządzeniem za pomocą głosu lub ustawić harmonogram, aby uruchamiało się automatycznie w dogodnych dla Ciebie godzinach.

Aby poznać więcej sposobów na modernizację domu przy minimalnych kosztach, sprawdź najlepsze aktualne oferty na inteligentne domy, w tym wiele ofert na urządzenia Amazon z okazji Prime Day.

Źródło linku