Home Styl życia Zaoszczędź ponad 100 USD na naszym najlepiej polecanym odkurzaczu automatycznym z 2024...

Zaoszczędź ponad 100 USD na naszym najlepiej polecanym odkurzaczu automatycznym z 2024 r.

40
0


Lato może przynieść dużo bałaganu, ale robot odkurzający może być dla Ciebie dużą pomocą. Pracują mądrzej, a nie ciężej, w domu. Jedynym minusem jest to, że mogą być drogie. Na szczęście robot odkurzający Dreame D10 Plus jest obecnie objęty ogromną zniżką na Amazon. Kiedy przytniesz kupon rabatowy o wartości 120 USD na stronie, odkurzacz zwolni do tylko 280$Działaj szybko, bo nie wiemy, jak długo potrwa ta umowa.

W naszych obszernych testach mających na celu znalezienie najlepszych robotów odkurzających na rok 2024, D10 Plus uzyskał wysokie noty za wydajność na dywanach o średnim i niskim włosiu i przewyższył znacznie droższe roboty odkurzające w usuwaniu brudu z twardych powierzchni podłogowych. Jest również kompatybilny z Aleksa i posiada pojemnik opróżniający się sam, dzięki czemu wystarcza na 45 dni bez konieczności opróżniania.

Nie tylko najlepiej oceniany robot odkurzający i mopujący jest przeceniony. Bezprzewodowy odkurzacz Dreametech R10, którego regularna cena wynosi 300 USD, jest ze zniżką 200$ na Amazon, gdy wytniesz kupon $100 off na stronie. Użyj tego lekkiego odkurzacza do czyszczenia dywanów z krótkim włosiem, wykładzin, podłóg z płytek, drewna, tapicerki, zasłon i innych.

Aby znaleźć jeszcze więcej świetnych ofert na Amazon, sprawdź najlepsze oferty Prime Day, które są obecnie dostępne.

Źródło linku