Home Świat Billy Ray Cyrus składa pozew o rozwód z Firerose

Billy Ray Cyrus składa pozew o rozwód z Firerose

23
0


Treść artykułu

Billy Ray Cyrus złożył pozew o rozwód z Firerose.

Treść artykułu

62-letnia piosenkarka wzięła ślub w październiku 2023 roku, ale w maju złożyła pozew o rozwód z Firerose.

Z dokumentów obejrzanych przez PEOPLE wynika, że ​​Billy Ray jako powód rozwodu podał różnice nie do pogodzenia i niewłaściwe postępowanie małżeńskie.

Co więcej, gwiazda muzyki country, która była żoną Tish Cyrus w latach 1993–2022, domaga się unieważnienia związku ze względu na oszustwo.

Ani Billy Ray, ani Firerose – których prawdziwe nazwisko brzmi Johanna Rose Hodges – nie skomentowali publicznie swojego rozstania. Jednak nie obserwują się już nawzajem na Instagramie.

Billy Ray zaczął spotykać się z Firerose w 2022 roku, po wielu latach przyjaźni.

Duet gwiazd nagrał także wspólnie kilka singli, w tym „New Day”, „Time” i „After the Storm”. A w 2023 roku zakochany duet ogłosił, że zawiązał węzeł małżeński.

Treść artykułu

We wspólnym poście na Instagramie napisali wówczas: „23.10.23 zawsze będzie pięknym i radosnym dniem, w którym nasze dwie dusze zjednoczyły się jako jedno w świętym małżeństwie. To była najdoskonalsza, eteryczna celebracja miłości, jaką mogliśmy sobie wyobrazić. (sic!)”

Para rozmawiała także o swoim romansie podczas wspólnego wywiadu w „Good Morning America” w 2023 roku.

Firerose powiedziała: „To był piękny wicher i jestem bardzo wdzięczna, że ​​każdego dnia mogę spełniać swoje marzenia z miłością mojego życia”.

Tymczasem Billy Ray zażartował, że jako para są jak „masło orzechowe i galaretka”.

Gwiazda country wyjaśniła: „Jesteśmy trochę jak… To masło orzechowe i galaretka. Jestem leworęczną piosenkarką i autorką tekstów z Flatwoods w Kentucky, a ona jest wyszkolonym muzykiem orkiestrowym…”

Udostępnij ten artykuł w swojej sieci społecznościowejSource link