Home Świat „Borderlands”: Za kulisami z Kevinem Hartem, Cate Blanchett i innymi (wyłącznie)

„Borderlands”: Za kulisami z Kevinem Hartem, Cate Blanchett i innymi (wyłącznie)

14
0


Kto jest gotowy wejść do świata Granice?

W ekskluzywnym spojrzeniu za kulisy nadchodzącego filmu członkowie obsady Kevin Hart, Cate BlanchettJamie Lee Curtis, Ariana Greenblatt, Jack Black i inni uchylają rąbka tajemnicy na temat ekranizacji jednej z najlepiej sprzedających się gier wideo wszech czasów.

Granice opowiada historię łowczyni nagród Lilith (Blanchett), która niechętnie powraca na chaotyczne „śmietnisko” swojej rodzinnej planety Pandora, aby wyruszyć na ważną misję – odnaleźć zaginioną córkę potężnego i niebezpiecznego Atlasa (Edgar Ramírez). Po drodze zbiera zespół składający się z najemnika Rolanda (Kevin Hart), ekscentrycznego naukowca Tannisa (Jamie Lee Curtis), zabawny robot Claptrap (Jack Dlatego), młoda, dzika rozbiórkowiec Tiny Tina (Ariana Greenblatt) i jego protektora, Kriega (Florian Munteanu).

W nowym materiale Blanchett, 55 lat, wyjaśnia, że ​​ten prowizoryczny zespół staje się bardziej „dziwną, dysfunkcyjną rodziną”, gdy wyruszają na misję i przemierzają Pandorę. Tag jest wspierany przez klip, w którym Roland używa bardzo surowego, ojcowskiego głosu z Tiny Tiną.

Aktorzy i ekipa filmu „Borderlands” w scenie z filmuBrama Lwa

„Co ci powiedziałem?” postać Harta mówi do Greenblatt, a ona odpowiada: „Minimalne eksplozje”. On szybko odpowiada: „Powiedziałem, że żadnych eksplozji”.

Według Harta wejście do świata Granice wymagało poważnej i rozległej „edukacji” na temat gry. To samo dotyczy reżysera filmu, Eli Rotha, który powiedział, że miał przywilej współpracy z osobą, która najlepiej zna własność intelektualną.

“Kierunek Granice„Na szczęście miałem twórców, którzy poprowadzili mnie przez grę i przez lata, przez historię Borderlands” – mówi Roth.

Tak jak zamierzał film, teaser jest imponujący, pokazując pościgi samochodowe, teleportację, walkę wręcz, statek kosmiczny spadający z nieba i wiele więcej w zaledwie 90 sekund. Jest też klip, w którym gang rozbija się przez gardło ogromnego potwora.

Cate Blanchett w „Borderlands”Brama Lwa

Dla głównych aktorów filmu podpisanie umowy na projekt było oczywiste, ponieważ ma on wbudowaną bazę fanów. Gra wideo, na której oparty jest film, doczekała się dwóch sequeli i sprzedała się w ponad 100 milionach egzemplarzy w całej serii.

„Nie mogę się doczekać, żeby zagrać Claptrapa, legendarnego robota” – mówi 54-letni Black, gdy na nagraniu widać, jak jego postać zabija dwóch żołnierzy, krzycząc: „Odczepcie się, suki”.

Curtis, 65 lat, która ją opuszcza Zwycięstwo w Oscarze 2023 Wszystko wszędzie na raz i jest faworytem do otrzymania za nią nominacji do nagrody Emmy gościnna rola w Niedźwiedź Sezon 2, Granice ma dokładnie to, czego szukasz w projekcie.

„Ma w sobie patos, ma w sobie humor, ma w sobie całkiem „akcji” – dzieli się aktorka.

Plakat promujący film „Borderlands”, który trafi do kin 9 sierpniaBrama Lwa

„Chcę, żeby ludzie powiedzieli: »To była najlepsza wizyta w kinie od lat«” – wyjaśnia Roth.

Obejrzyj w odtwarzaczu poniżej jeszcze jeden wczesny fragment filmu:

Granice w filmie występują także Gina Gershon, Cheyenne Jackson, Haley Bennett, Janina Gavankar, Bobby Lee, Olivier Richters, Charles Babalola, Benjamin Byron Davis, Steven Boyer, Ryann Redmond i Penn Jillette.

Kinematografia trafi do kin 9 sierpnia.

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ: