Home Świat Chłopak aresztowany po tym, jak 22-letnia studentka pielęgniarstwa została znaleziona pobita na...

Chłopak aresztowany po tym, jak 22-letnia studentka pielęgniarstwa została znaleziona pobita na śmierć

22
0


Treść artykułu

Ojciec 22-letniej studentki pielęgniarstwa, którą znaleziono pobitą na śmierć, powiedział sędziemu, że jej chłopak ją zabije, jeśli zostanie zwolniony z więzienia.

Treść artykułu

3 lipca ciało Lauren Johansen zostało znalezione owinięte w plastikowe worki na śmieci i prześcieradło na cmentarzu Wolf River w hrabstwie Harrison w stanie Missisipi, podał serwis informacyjny WLOX.

Ojciec Johansena, Lance, powiedział Codzienna poczta chłopak jego córki, Bricen Rivers, został zwolniony z więzienia za kaucją przed jej śmiercią – Rivers przebywał za kratkami za porwanie ze szczególnym okrucieństwem, rzekomo pobił Johansen i przetrzymywał ją jako zakładniczkę podczas podróży do Nashville w stanie Tennessee w grudniu ubiegłego roku.

„Siedziałem w sali sądowej w Nashville i powiedziałem sędziemu, że jeśli go wypuszczą, to ją zabije” – powiedział Lance w wywiadzie dla WLOX. „Zaatakował ją – to był prawdopodobnie piąty lub szósty raz, kiedy wdali się w bójkę, a on ją pobił”.

Treść artykułu

Dwudziestotrzyletni Rivers został aresztowany 4 lipca po sześciogodzinnym polowaniu. Grozi mu zarzut morderstwa i obecnie przebywa w areszcie za kaucją w wysokości 1 miliona dolarów.

Johansen studiowała pielęgniarstwo na University of Southern Mississippi.

Według Nowy Jork PostZaginięcie Johansen zgłoszono 2 lipca, gdy jej siostra obudziła się sama w mieszkaniu, które dzieliły. Drzwi wejściowe do mieszkania były szeroko otwarte, a kamera bezpieczeństwa została zniszczona.

Udostępnij ten artykuł w swojej sieci społecznościowej

Source link