Home Świat Cleber i Cauan zdradzają, że kiedyś ich menadżer ich zniechęcił: „Tylko muzyka”

Cleber i Cauan zdradzają, że kiedyś ich menadżer ich zniechęcił: „Tylko muzyka”

26
0


Duet twierdzi, że sytuacja ta wynikła z faktu, że w tamtym czasie śpiewali bardziej taneczne piosenki
Cleber i Cauan zdradzają, że kiedyś ich menadżer ich zniechęcił: „Tylko muzyka”

Cleber i Cauan zdradzają, że kiedyś ich menadżer ich zniechęcił: „Tylko muzyka”

Zdjęcie: Reprodukcja/Terra

Duet country Cleber i Cauan opowiedzieli o niekomfortowej sytuacji, której doświadczyli z pewnym biznesmenem, gdy jeszcze byli w GoianiaGoiás. Według obu, profesjonalista, którego nazwiska nie ujawniono, powiedział, że zrobili to tylko „piosenka” i zniechęcił innego przedsiębiorcę do współpracy z nimi.

Odkrycie nastąpiło po tym, jak zapytano ich o zmianę repertuaru z bardziej tanecznej muzyki country na romantyczne piosenki podczas pokój telewizyjny w tę środę, 10. Według Cauana, stali się popularni dzięki hitom tanecznym, ale chcieli się zmienić i stworzyć coś, co „naznaczyłoby ludzkie życie”.

„Śpiewaliśmy to, ponieważ było to naprawdę modne w tamtych czasach ballad, i graliśmy to nocą, w klubach nocnych, w salach koncertowych. I to było to, czego ludzie lubili słuchać, żeby potańczyć, wiesz, takie rzeczy. Ale naszą istotą jest naprawdę romantyczna muzyka i zawsze mówiliśmy, że pewnego dnia dostaniemy romantyczną piosenkę, jeśli Bóg pozwoli” – wspomina w wywiadzie dla Ziemia.

Mowa o piosence „Sonho”, kompozycji Juliano Tchuli i Zé Neto i Cristiano, którą uważają za jeden z najważniejszych momentów w swojej karierze. Jednak dopóki nie znaleźli odpowiedniego tonu, musieli stawić czoła uprzedzeniom ze względu na styl muzyczny panujący w branży. „Uznaliśmy, że gdy śpiewasz „balladową muzykę”, jak to nazywamy za kulisami, duet nie ma zbyt wiele szacunku. (…) W muzyce country, kiedy śpiewasz romantyczną muzykę, jesteś bardziej szanowany jako artysta, który faktycznie śpiewa. Artysta, który śpiewa tylko śmieci, jest zwykle określany jako artysta, który nie ma zbyt wiele treści”, wyjaśnił Cauan.

My również trochę cierpieliśmy z powodu tych uprzedzeń wśród ludzi biznesu z branży. Opowiem wam krótką historię, ale był pewien bardzo ważny biznesmen w branży muzycznej, Marcinho Costa, który interesował się tym duetem i pojechał do Goiânia. (…) Kiedy pojechał, żeby spróbować zainwestować w nas, żeby zamknąć z nami coś innego, pojechał do Goiânia i do kogoś, i dowiedzieliśmy się, że pewien biznesmen powiedział również, że „Chłopaki nic nie śpiewają, to tylko mała muzyka”„– ujawnia Cleber.

Według niego komentarz wzbudził obawy dotyczące duetu. „Zrozumieliśmy, jak bardzo śpiewanie romantycznych piosenek będzie punktem zwrotnym. I Bóg dał nam ten dar, że mogliśmy pracować nad tą piosenką i naprawdę zacząć być szanowani jako duet muzyki country” – wyjaśnił.

O pokój telewizyjny emitowany w środy o 15:00 na żywo dom do TerraNIE youtube oraz w mediach społecznościowych Terry.

Source link