Home Świat David Beckham niszczy nadzieje związane z trasą koncertową Spice Girls: „To się...

David Beckham niszczy nadzieje związane z trasą koncertową Spice Girls: „To się nie dzieje”

21
0


Może być największy na świecie ostre dziewczyny superfan, ale Davida Beckhama nie chce dawać fałszywej nadziei wyznawcom dziewczęcej grupy. W nowym wywiadzie z Różnorodność49-letnia była gwiazda futbolu i mąż Victoria Beckham (znany również jako Posh Spice) wyjaśnia rzekome ponowne spotkanie brytyjskiego zespołu.

David był odpowiedzialny za ponowne zjednoczenie żeńskiego zespołu Impreza z okazji 50. urodzin Wiktorii w kwietniu. Na wieczorze zaśpiewali nawet kilka taktów swoich hitów „Stop” i „Mama”. Jednak Posh nie połączy się ponownie ze Sporty (Zdjęcie: Ujawnienie)Melanie Chisholm), Dziecko (Emmę Bunton), Przerażający (Mela Browna) lub Imbir (Geri Halliwell) na scenie.

„Niestety tak się nie dzieje” – mówi David. „Victoria była naprawdę szczęśliwa, że ​​zobaczyła dziewczyny. To była duża część jej życia, dziewczyny, ale oczywiście wszystkie dziewczyny mają swoje własne rzeczy. Będą robić pewne rzeczy razem w określonych porach. z firmami zajmującymi się urodą i modą. Jeśli ktoś jest bardziej zajęty ode mnie, to właśnie ona.

Jako Spice Girls w Nova York w 1999 r.RJ Capak/WireImagem

Dawid nie zniszczył wszystkich nadziei. Dodał trochę informacji dla fanów, mówiąc: „Nie ma nic bardziej, co chciałbym zobaczyć niż dziewczyny ponownie na scenie, więc nadal będę nad tym pracować, nie martw się!”

David upierał się, że był „najbardziej podekscytowany” spotkaniem urodzinowym.

„To był niesamowity moment” – dodaje.

W maju David podczas występu w programie wspomniał o ponownym spotkaniu mini-Spice Girls na przyjęciu u Victorii Jimmy Kimmel na żywomówiąc: „Jestem ich największym fanem. Raczej nie mówię tego żonie. Często jej mówiłem, że ją lubię. Ale ona była Spice Girl. To w niej uwielbiam.

Grupa ponownie połączyła się bez Victorii podczas trasy koncertowej po Wielkiej Brytanii w 2019 roku. Przez lata mówiono o przyszłych zjazdach, chociaż nic nie zostało potwierdzone. Ich ostatni wspólny występ w pięcioosobowej grupie miał miejsce podczas ceremonii zamknięcia Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012 roku.

W styczniu Mel B, znana z opowiadania wszystkiego o Spice Girls, rozmawialiśmy o możliwym spotkaniu na 30-lecie zespołu O pokaz Jennifer Hudson.

„Jestem gadułą. Cały czas spotykam się z reprymendą za ogłaszanie rzeczy, których nie powinnam ogłaszać” – przyznała Mel B. „Ale co mam zrobić on może powiedzieć, że na pewno pracujemy nad czymś razem – cała nasza piątka. A ja tylko mówię, że prawdopodobnie znowu będę miał kłopoty.

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ: