Home Świat Deion Sanders wymienia priorytet nr 1 dla Kolorado w 2024 r.

Deion Sanders wymienia priorytet nr 1 dla Kolorado w 2024 r.

18
0


W zeszłym sezonie, a przynajmniej na początku roku, Kolorado szturmem podbiło futbol akademicki, odnosząc trzy zwycięstwa z rzędu nad TCU, Nebraską i Colorado State.

Wczesny sukces drużyny Buffaloes w dużej mierze był zasługą rozgrywającego Shedeura Sandersa, który w tym okresie rzucił piłkę na odległość 1251 jardów, zaliczył 10 przyłożeń i tylko jedną przechwyconą piłkę.

Dlatego jego ojciec i główny trener, Deion Sanders, powiedział, że najważniejszym priorytetem Kolorado jest utrzymanie go w formie w tym sezonie.

„Musimy chronić tego rozgrywającego” – powiedział Deion powiedział za pośrednictwem ESPN. „To jest numer 1”.

Linia ofensywna Buffaloes była jedną z najgorszych w całej lidze futbolowej w zeszłym roku. Shedeur został powalony na ziemię 52 razy, najwięcej spośród wszystkich rozgrywających w futbolu akademickim.

Dla lepszego zobrazowania sytuacji należy dodać, że rekord FBS w liczbie zwolnień w jednym sezonie wynosi 60 (Tino Sunseri z Pitt w 2011 r.).

Jednakże Colorado zrekrutowało kilku znacznie lepszych ofensywnych liniowych w tym okresie poza sezonem, którzy miejmy nadzieję, poprawią ogólną jednostkę. Deion uważa, że ​​udało im się to dzięki jego rozgrywającemu i ogólnokrajowej uwadze, jaką otrzymali.

„Co ułatwia nawiązanie kontaktu z linią ofensywną? Posiadanie najlepszego rozgrywającego w futbolu akademickim” — dodał Deion. „Kto nie chciałby przyjść i blokować dla najlepszego rozgrywającego w futbolu akademickim? Musisz być głupcem, jeśli mówisz: „Nie chcę być widziany”. Liczby w telewizji są szalone. Są w każdym cholernym tygodniu”.

Shedeur jest wymieniany jako jeden z faworytów do zdobycia pierwszego miejsca w drafcie NFL w 2025 r. po zakończeniu sezonu 2023, w którym zaliczył 3230 jardów, 27 przyłożeń i zaledwie trzy przechwyty.

Następną rzeczą, którą musi udowodnić, że potrafi, jest konsekwentne wygrywanie. Może to jest priorytet nr 2 na liście Deiona.

„Byłbym idiotą, gdybym siedział tutaj i nie powiedział ci, że planujemy wygrać” – podsumował Deion. „Nie wiem, kto siada i mówi, że nie planuje wygrać. Trzeba być idiotą, żeby tak mówić”.

Source link