Home Świat Dlaczego ten sezon to albo mistrzostwo kraju, albo porażka dla futbolu amerykańskiego...

Dlaczego ten sezon to albo mistrzostwo kraju, albo porażka dla futbolu amerykańskiego OSU

18
0


Ponieważ do rozpoczęcia sezonu futbolu akademickiego w 2024 r. pozostało około pięciu tygodni, Ohio State Buckeyes są gotowi podbić świat futbolu i dokonać czegoś, czego nie robili od dekady.

Zespół jest pełen talentu, lśni pewnością siebie i teraz jest w fantastycznej pozycji, aby wygrać. Dla Buckeyes ten sezon nie polega tylko na rywalizacji na wysokim poziomie — to mistrzostwo kraju albo porażka. Oto dlaczego stawka jest wyższa niż kiedykolwiek dla futbolu Ohio State w 2024 roku.

Ohio State może pochwalić się jednym z najbardziej utalentowanych składów w futbolu akademickim i włożył w to całe serce, aby poprawić go w ostatnim oknie portalowym. W drużynie jest pełno pięciogwiazdkowych rekrutów, kandydatów do trofeum Heismana i przyszłych gwiazd NFL. Atak, prowadzony przez byłego rozgrywającego Kansas State Czy Howard?jest uznawana za jedną z najlepszych w kraju.

Dodali również byłego RB Ole Miss Quinshona Judkinsa, który będzie grał obok TreyVeona Hendersona w polu ataku. Ta jednostka będzie również pod wodzą znanego ofensywnego geniusza Chipa Kelly’ego, który niedawno został zatrudniony jako nowy koordynator ofensywy zespołu.

Podobnie jak Kelly, główny trener Dzień Ryana udowodnił, że jest jednym z najlepszych umysłów w futbolu akademickim. Od czasu objęcia sterów, utrzymał status Ohio State jako wieloletniej potęgi. Sztab trenerski, wypełniony doświadczonymi i innowacyjnymi umysłami, ma doświadczenie, aby poprowadzić tę drużynę na szczyt futbolu akademickiego.

Kluczowi gracze, zwłaszcza Henderson i Emeka Egbukawrócili do OSU na piąty rok i kolejną szansę na wygranie natty. Jednak po tym sezonie ci dwaj, wraz z wieloma innymi, nie będą mieli innego wyboru, jak opuścić drużynę i zgłosić się do NFL Draft.

Playoffy futbolu akademickiego zostały rozszerzone z czterech do dwunastu drużyn, więc drużyna Buckeyes ma nieco więcej miejsca na próby i błędy na początku sezonu.

Futbol stanowy Ohio jest synonimem doskonałości, a oczekiwania fanów są ogromne. Buckeyes byli blisko w ostatnich latach, ale brak mistrzostwa krajowego tylko nasilił głód tytułu.

Bogata historia programu i tradycja sukcesów dodają kolejną warstwę presji. Zarówno gracze, jak i trenerzy rozumieją, że w Ohio State sukces mierzy się mistrzostwami, a wszystko poniżej jest uważane za porażkę.

Teraz nadszedł czas, aby Buckeyes zaczęli działać.

Source link