Home Świat DROGA ABBY: Wiadomość o ciąży prawdopodobnie wywoła falę w grupie

DROGA ABBY: Wiadomość o ciąży prawdopodobnie wywoła falę w grupie

22
0


Treść artykułu

DROGA ABBY: Długo myślałam, że nie mogę mieć dzieci. Lekarze powiedzieli mi, że będzie to trudny proces, a moje szanse są nikłe ze względu na przewlekłe choroby, z którymi żyję. Zaakceptowałem ten fakt, ponieważ posiadanie rodziny było powodem rozwodu, gdy miałem około 20 lat. Mój były nie chciał tego, a ja chciałam, choć jeszcze nie wiedziałam, że prawdopodobnie jestem bezpłodna. Późniejsza nauka tego była druzgocąca, ale z zapałem i wiarą przystąpiłem do powrotu do zdrowia.

Treść artykułu

Mam już 30 lat, a moimi najbliższymi przyjaciółkami są kobiety, które również mają problemy z niepłodnością lub które zdecydowały się być bezdzietne. Zbudowałem szczęśliwe życie, które obejmuje podróże, tytuł MBA, ekscytującą karierę i możliwości bycia systemem wsparcia dla innych. Stawiam zdrowie na pierwszym miejscu i nauczyłam się kochać swoje ciało.

Cóż, ku naszemu wielkiemu zaskoczeniu, mój chłopak i ja dowiedzieliśmy się, że jesteśmy w ciąży sześć tygodni temu. Jak dotąd wszystko wskazuje na to, że jest to zdrowa i realna ciąża, więc nie moglibyśmy być bardziej zachwyceni. Oboje jesteśmy gotowi na kolejną wielką przygodę. Jednak wiedząc, jak bolesne może być ogłoszenie o porodzie dla osób cierpiących na niepłodność, niechętnie dzielę się radosną nowiną.

Kiedy zbliżam się do drugiego trymestru i moje życie zaczyna zmieniać kształt, aby powitać nasz cud, zastanawiam się, w jaki sposób mogę ze współczuciem poinformować moją społeczność w sposób, który uhonoruje to, przez co razem przeszliśmy. Martwię się goryczą w czasie tak dużej słodyczy. — PODWYŻSZONY NA ŚRODKOWYM ZACHODNIU

Treść artykułu

DRODZY PODWYŻSZENI: Moje najserdeczniejsze gratulacje dla Ciebie i Twojego chłopaka. Ponieważ zdajesz sobie sprawę, że może to zdenerwować niektórych Twoich znajomych, zrezygnuj z wielkiego ogłoszenia i zwierz się kilku najbliższym przyjaciołom. Znając ludzką naturę, jestem pewien, że wieść szybko się rozniesie.

Ci, którzy cię kochają, będą szczęśliwi dla ciebie. Ci, którzy nie potrafią się tak poczuć, zejdą na dalszy plan, ale proszę, nie czuj się winny za swoje szczęście, bo masz do tego prawo.

POLECANE WIDEO

Przepraszamy, ale nie udało się załadować tego filmu.

DROGA ABBY: Jak sobie poradzić z irytującym sąsiadem, który nie chce korzystać z własnych pojemników na śmieci i śmieci, a swoje śmieci przemyca do moich w dniu odbioru? Mieszka sam, podobnie jak kilka kobiet w okolicy, i nie pomaga nikomu poza sobą, niezależnie od pogody. Rozmawia ze mną tylko wtedy, gdy ma skargę dotyczącą zarośniętych krzewów lub drzew w pobliżu jego posesji. Co powinienem powiedzieć? — Zirytowany SĄSIAD W NOWYM MEKSYKU

KOCHANY SĄSIAD: Powiedz, że nie chcesz, żeby wrzucał cokolwiek do twoich pojemników na śmieci. Jeśli nadal będzie to robił, być może będziesz musiał kupić puszki, które możesz zamknąć. Oczywiście będziesz musiał je odblokować w celu odbioru, ale może warto zadać sobie trud, aby upewnić się, że śmieci są „nieskazitelne”.

— Autorką książki Dear Abby jest Abigail Van Buren, znanej również jako Jeanne Phillips, a jej założycielką jest jej matka, Pauline Phillips. Skontaktuj się z kochaną Abby pod adresem DearAbby.com lub PO Box 69440, Los Angeles, Kalifornia 90069.

Udostępnij ten artykuł w swojej sieci społecznościowejSource link