Home Świat DROGA ABBY: Zagadka brakującej bielizny zawstydza gospodynię

DROGA ABBY: Zagadka brakującej bielizny zawstydza gospodynię

22
0


Treść artykułu

DROGA ABBY: Zaprosiliśmy parę na krótką wizytę do naszego odległego domku na wsi. Później odkryłam parę różowych majtek leżących na drodze przed naszą skrzynką pocztową. Kiedy podniosłam je patykiem, żeby wyrzucić do kosza, zorientowałam się, że to były czyste różowe majtki, które zgubiłam. Musiały przykleić się do prześcieradeł, które położyłam na łóżku tuż przed przybyciem gości.

Reklama 2

Treść artykułu

Teraz nie mogę przestać się zastanawiać, co ta para musiała sobie myśleć, kiedy rzucała majtkami. Może to nie wydawać się poważnym problemem, ale stało się dla mnie powodem zażenowania za każdym razem, gdy spotykam tych ludzi. Czy powinnam wyjaśnić sytuację z majtkami, czy odpuścić? — RED-FACED IN SOUTH CAROLINA

DROGI RUMIENIU: Nie wpadaj w panikę. Następnym razem, gdy spotkasz tę parę, zapytaj, czy znaleźli parę różowych majtek, które zgubiłeś mniej więcej w czasie, gdy przyjechali z wizytą.

DROGA ABBY: Oglądałem policyjne nagranie w internecie i zauważyłem kobietę, która mieszka w mieszkaniu obok. Wiem, że to ona, ponieważ ma widoczny tatuaż na piersi. Została aresztowana za pijaństwo i zakłócanie porządku.

Treść artykułu

Reklama 3

Treść artykułu

Ona wściekła się na policjantów. Najpierw krzyczała i walczyła. Następnie osunęła się i zaczęła szlochać na całe gardło. Potem zaczęła się maniakalnie śmiać. Boję się teraz mieszkać obok niej. Czy powinnam pokazać nagranie zarządcy mieszkania i poprosić o jej usunięcie? — WYSTRACH W OKLAHOMIE

DROGI WYBAWIONY: Chociaż nagranie policyjne było zrozumiałe, nie jestem pewien, czy pokazanie go zarządcy budynku wystarczy, aby eksmitować kobietę. Może to być jednak ważny powód, dla którego powinieneś wyprowadzić się z budynku. Jeśli naprawdę się boisz, skonsultuj się z prawnikiem specjalizującym się w prawie nieruchomości, który może doradzić Ci, jak zerwać umowę najmu.

POLECANY FILM

Ładowanie...

Przepraszamy, ale nie udało się załadować tego filmu.

DROGA ABBY: Moja żona i ja rozważamy przeprowadzkę do innego stanu, aby być bliżej naszego syna i jego rodziny. Oto nasz dylemat: mamy czterech przyjaciół od zawsze, którzy są szanowanymi i odnoszącymi sukcesy lokalnymi agentami nieruchomości, z których każdy spodziewałby się zostać wybrany na agenta wystawiającego nasz dom.

Reklama 4

Treść artykułu

Wybór jednego z nich niewątpliwie zraniłby i obraził pozostałą trójkę. (Wszyscy się znają.) Uważamy, że naszą jedyną opcją jest wybór zewnętrznego agenta, który sprzeda nasz dom i wyjaśni nasze uzasadnienie naszym przyjaciołom, zanim nieruchomość trafi na rynek. Co ty na to? — TRUDNY WYBÓR NA POŁUDNIU

DROGI TRUDNY WYBOR: Istnieje więcej niż jeden sposób, aby sobie z tym poradzić. Pierwszym byłoby skorzystanie z zewnętrznego agenta i ewentualne zniechęcenie wszystkich twoich wieloletnich przyjaciół. Innym byłoby powiedzenie im wszystkim, że planujesz przeprowadzić się do innego stanu, aby być bliżej swoich dzieci i sprawdzenie, który z czterech zaoferuje ci najlepszą ofertę, aby reprezentować cię w sprzedaży.

— Dear Abby to tekst autorstwa Abigail Van Buren, znanej również jako Jeanne Phillips, a jego założycielką jest jej matka, Pauline Phillips. Skontaktuj się z Dear Abby pod adresem DrogiAbby.com lub PO Box 69440, Los Angeles, CA 90069.

Treść artykułuSource link