Home Świat Dyrektor generalny Telegrama chwali Hamster Kombat, mówiąc, że w ciągu 3 miesięcy...

Dyrektor generalny Telegrama chwali Hamster Kombat, mówiąc, że w ciągu 3 miesięcy zatrudnił 239 milionów osób

31
0


Dyrektor generalny Telegrama, Pavel Durov, podzielił się swoimi spostrzeżeniami i przewidywaniami dotyczącymi Hamster Kombat, popularnej gry typu „play-to-profit” w sieci Web 3, która od momentu premiery podbiła branżę.

Dyrektor generalny podkreślał imponujący rozwój projektu i jego potencjał w zakresie włączenia milionów ludzi w technologię blockchain.

Pan Durov zauważył, że Hamster Kombat, gra polegająca na klikaniu i zarabianiu, prowadzona na Telegramie, w której gracze wcielają się w dyrektorów generalnych giełdy kryptowalut, przyciągnął 239 milionów ludzi w zaledwie trzy miesiące.

Pan Durow wspólny jego spostrzeżenia na kanale Telegram, gdzie przedstawił ważne wskaźniki podkreślające masową adopcję Hamster Kombat i jego znaczenie w branży blockchain.

„Hamster Kombat stał się najnowszym internetowym fenomenem, o którym wszyscy mówią. W ciągu zaledwie 3 miesięcy w tej miniaplikacji Telegrama zapisało się 239 milionów osób

Hamster potrzebował zaledwie 73 dni, aby osiągnąć 100 milionów użytkowników miesięcznie. Każdego dnia do Hamster Kombat dołącza 4–5 milionów nowych użytkowników, co czyni go najszybciej rozwijającą się usługą cyfrową na świecie

Jak powiedziałem kilka miesięcy temu, nadchodzi nowa fala mini-aplikacji na Telegramie, a Hamster Kombat jest teraz liderem. Jego niesamowity wzrost pokazuje potencjał wirusowy platformy mini-aplikacji Telegram

Już wkrótce zespół Hamstera wybije swój token na TON, wprowadzając korzyści płynące z blockchainu dla setek milionów ludzi. Nadchodzi nowa era, a my jesteśmy świadkami jej nadejścia w czasie rzeczywistym” Durov opublikował na swoim kanale

Hamster Kombat ze względu na swoją masową akceptację i popularność popadł w tarapaty w niektórych częściach świata.

Według Associated Press raportGra w kryptowaluty została uznana przez niektóre osoby w irańskim rządzie za próbę odwrócenia uwagi od krajowych wyborów prezydenckich.

Kontradmirał Habibollah Sayyari, zastępca szefa irańskiej armii, opisał aplikację jako część „łagodnej wojny” Zachodu przeciwko irańskiej teokracji przed wyborami.

„Jedną z cech łagodnej wojny prowadzonej przez wroga jest gra „Chomik”” Według państwowej agencji informacyjnej IRNA, Sayyari powiedział:

Jego teorią było to, że wróg popularyzuje grę, aby odwrócić uwagę ludzi i nie zwracać uwagi na plany kandydatów na prezydenta.

Hamster Kombat należy do kategorii projektów kryptowalutowych typu „play-to-earn” w sieci Web 3, obok innych popularnych projektów, takich jak Tapswap i Notcoin.

Co wiedzieć

  • Społeczność Hamster Kombat jest całkiem liczna, liczy 11,3 miliona osób śledzących grę na platformie X i 200 milionów użytkowników.
  • Data zrzutu tokenów Hamster Kombat nie została jeszcze ogłoszona, chociaż Bybit już wprowadził je do obrotu przed proponowaną datą emisji tokenów.Source link