Home Świat Dziecko Cudi robi postępy w chodzeniu w butach chirurgicznych i o kulach...

Dziecko Cudi robi postępy w chodzeniu w butach chirurgicznych i o kulach po złamaniu stopy na festiwalu Coachella

24
0


Cudi Boy nadal ma „długą drogę do przebycia” w powrocie do zdrowia po złamaniu stopy, ale teraz może przenosić 20% ciężaru ciała na prawą stopę, na której ma już założony but.

Raper „Day ‘n’ Nite”, 40-latek, w środę udostępnił w mediach społecznościowych wideo, na którym chodzi o kulach. Widać, że robi to powoli, ostrożnie i minimalnie obciąża prawą stopę. Kid Cudi podzielił się informacją, że postępy wywołały łzy w oczach jego matki. To ona również nagrywała jego postępy.

„7 lipca 2024, pierwszy dzień dotykania palcami stóp z lekkim obciążeniem na stopie. Od dziś radzę sobie o wiele lepiej. Mogę przenieść na nią około 20% ciężaru” – napisał na Twitterze. „W miarę upływu tygodni będę dodawał więcej ciężaru i wtedy będę mógł chodzić bez kul, kochanie! Nadal mam długą drogę przed sobą, ale to był pierwszy raz, kiedy chodziłem od 4 miesięcy i byłem tak szczęśliwy, widząc postępy. Moja mama nagrała ten film płacząc haha ​​​​była tak szczęśliwa, widząc, że znowu chodzę”.

Raper obiecał również, że powróci „silniejszy i bardziej skupiony”. Teraz, jak mówi, będzie „siedział w domu w moim słabo oświetlonym pokoju, planując” swój powrót na szczyt.

Niesamowita aktualizacja stanu zdrowia Kida Cudiego pojawiła się po tym, jak raper złamał stopę na festiwalu muzycznym Coachella Valley w Indio w Kalifornii w kwietniu. Do katastrofalnego urazu doszło, gdy zeskoczył ze sceny w tłum.

Filmy nagrane przez fanów pokazały, jak Cudi spada ze sceny i niezręcznie ląduje na jednej ze swoich stóp, co skłoniło personel ochrony do szybkiej interwencji i zabrania go na pomoc medyczną. Raper później potwierdził uraz w mediach społecznościowych, mówiąc, że był to pierwszy raz, kiedy złamał kość.

„To się dzieje, gdy 40-letni mężczyzna próbuje zejść ze sceny, jakby miał 26 lat, tak jak kiedyś. Nauczyłem się cennej lekcji” – Cudi podzielił się wówczas w mediach społecznościowych.

Kid Cudi ze swoją narzeczoną, projektantką odzieży męskiej Lolą Sartore, 16 kwietnia 2024 r. w Londynie w Anglii.Getty

Na jego korzyść przemawia Cudi, który jest pan młody dla projektantki mody męskiej Loli Sartore, nadal występowała dla entuzjastycznej publiczności. Kontuzja zmusiła jednak Cudi do anulować jego trasy koncertowej Insano: Engage the Rage World Tour, której początek planowano pierwotnie na dwa tygodnie temu w Austin w Teksasie.

„Jestem bardzo rozczarowany i jestem pewien, że ty też, ale wrócę. To obietnica” – powiedział wówczas. „Czuję się dobrze, tylko trochę mnie boli, ale jestem w dobrym nastroju”.

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ: