Home Świat Falcons zadokowany został wybór draftu z powodu naruszenia zasad

Falcons zadokowany został wybór draftu z powodu naruszenia zasad

15
0


Orły nie spotka kara po dochodzeniu NFL ws Saquona Barkleya podpisywanie. Jednak w przypadku Sokołów dyscyplina została przekazana.

W czwartek liga ogłosiła, że ​​ze względu na niewłaściwą komunikację z rozgrywającym odrzucono wybór w piątej rundzie draftu 2025 roku. Kirka Cousinsaszeroko Darnella Mooneya i ciasny koniec Charliego Woernera. Falcons zostali również ukarani grzywną w wysokości 250 tys. dolarów, a dyrektor generalny Terry Fontenot zapłaci karę w wysokości 50 tys. dolarów.

„Chociaż polityka (zapobiegająca manipulacji) pozwala klubom na nawiązywanie kontaktów i negocjowanie wszystkich aspektów kontraktu zawodnika NFL z certyfikowanym agentem dowolnego potencjalnego nieograniczonego wolnego agenta w ciągu dwudniowego okresu negocjacyjnego, każdy bezpośredni kontakt pomiędzy zawodnikiem a pracownikiem lub przedstawiciela klubu jest zabronione” – czytamy w oświadczeniu ligi (za pośrednictwem Iana Rapoporta z NFL Network).

„Obejmuje to dyskusję na temat ustaleń dotyczących podróży lub innych kwestii logistycznych, które według klubu miały miejsce w odniesieniu do tych trzech zawodników”.

Rzeczywiście, – zauważa kolega Rapoporta, Tom Pelissaro komunikacja dotycząca podróży odbyła się w dwudniowym oknie negocjacyjnym w przypadku trzech przedmiotowych podmiotów. W tym momencie prawnie zgodzili się już na warunki, co było kluczowym czynnikiem w decyzji ligi o nałożeniu kary, która jest lżejsza niż ta wcześniej nałożona w innych okolicznościach. Mimo to fakt, że Atlanta została zdyscyplinowana, podczas gdy Orły nie są zgodne z przepisami poprzednie oczekiwanie na temat wyników ich odpowiednich dochodzeń.

Cousins ​​publicznie oświadczył, że rozmawiał z personelem medycznym Falcons, zanim jego umowa została oficjalna; przyznał także, że to zaproponował pomóż zrekrutować Mooney’a zanim jego kontrakt został spisany. Cousins ​​ostatecznie podpisał czteroletni kontrakt o wartości 180 milionów dolarów, a Mooney podpisał pakt o wartości 39 milionów dolarów obejmujący kolejne trzy sezony. Obaj gracze będą kluczowymi postaciami w ofensywie Atlanty.

„Jesteśmy zadowoleni, że przegląd został zakończony” – czytamy w oświadczeniu Falcons. „W pełni współpracowaliśmy z ligą i jej przeglądem i doceniamy dokładność NFL. Jak w przypadku każdego procesu, dokonamy przeglądu naszego sposobu działania i poszukamy sposobów na ulepszenia.

W wyniku tej decyzji Atlanta będzie wybierać pięć draftów w 2025 roku. Zespół ma swój własny wybór w każdej z pierwszych czterech rund, a także wybór od Rams w siódmej rundzie. Obecnie nie przewiduje się, aby Falcons otrzymali jakiekolwiek wybory wyrównawcze.

Source link