Home Świat Huma Abedin zaręczyła się z miliarderem Alexem Sorosem – Zobacz propozycję

Huma Abedin zaręczyła się z miliarderem Alexem Sorosem – Zobacz propozycję

32
0


Oni są Abedinami jest zaręczony!

W środę 47-letnia pracownica polityczna i wiceprzewodnicząca kampanii prezydenckiej Hillary Clinton w 2016 r. ogłosiła swoje zaręczyny z miliarderem, inwestorem i filantropem Alexem Sorosem. Para podzieliła się radosną nowiną w wspólny post na Instagramie.

„Stało się to… nie moglibyśmy być szczęśliwsi, bardziej wdzięczni ani bardziej zakochani ❤️ 😍 💍” – napisał 38-letni Soros w podpisie pod ogłoszeniem.

Na zdjęciu widać przewodniczącego Open Society Foundations klęczącego przed zszokowaną Abedin, która wyciąga rękę, by wziąć go za ręce, ubrana w oszałamiającą, dopasowaną białą suknię. Soros pasuje do swojej narzeczonej w jasnym garniturze.

Cindy Ord / MG24 / Obrazy Getty

Nie wiadomo dokładnie, kiedy doszło do oświadczyn, ale najprawdopodobniej wydarzyło się to na tarasie z widokiem na ogromny zbiornik wodny.

Przez WioślarstwoSoros oświadczył się Abedin pod koniec maja w ich wspólnym mieszkaniu w Nowym Jorku, po czym para świętowała to jeszcze bardziej we Włoszech, na większym przyjęciu.

Wioślarstwo podzielił się również tą wiadomością na Instagramujawniając, że Soros oświadczył się Abedin „w domu w Nowym Jorku pod koniec maja”, a para później „zorganizowała formalną uroczystość we Włoszech”.

W komentarzach znani przyjaciele pary świętowali zaręczyny i składali im gratulacje z okazji szczęśliwych nowin.

„Gratulacje” – napisał Samotna kobieta absolwentka Tayshia Adams.

„Płaczę… Tak się cieszę za ciebie Alex ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️,” odpowiedziała Jeannie Mai.

W środę, Wioślarstwo poinformował również, że para „poznała się jesienią ubiegłego roku na przyjęciu urodzinowym wspólnego znajomego, gdzie szybko odkryli swoje wspólne zainteresowania polityką i służbą publiczną”.

Abedin była wcześniej żoną przedstawiciela USA Anthony’ego Weinera od 2010 do 2017 roku, przed skandalem związanym z jego zdradą. Ostatnio został połączony w 2022 roku dla aktora filmowego i telewizyjnego Bradley Cooper, kto teraz spotyka się z supermodelką Gigi Hadid.

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ: