Home Świat Insider dzieli się sensacją na temat bezpieczeństwa zatrudnienia Nicka Sirianniego z Eagles

Insider dzieli się sensacją na temat bezpieczeństwa zatrudnienia Nicka Sirianniego z Eagles

17
0


Felietonista Philadelphia Inquirer, Marcus Hayes, podczas niedawnej rozmowy z trenerem Philadelphia Eagles, Nickiem Siriannim, rzucił bombę na temat głównego trenera Philadelphia Eagles. Michaela Granta okropnego ogłoszenia.

„Myślę, że jego fotel nie mógłby być cieplejszy” – Hayes powiedział bezpośrednio o Siriannim.

Sirianniego bezpieczeństwo pracy stało się tematem dyskusji, gdy bilans drużyny Eagles 2023 spadł z 10-1 do 11-6, po czym poniósł porażkę w fazie play-off 32-9 z Tampa Bay Buccaneers za dziką kartę. A chęci rozstanie się zarówno z koordynatorem obrony Seanem Desaiem, jak i koordynatorem ataku Brianem Johnsonem mogło pomóc uratować pracę Sirianniego, ale plotki o rzekomym przebywaniu poza boiskiem kwestie który unosił się nad Orłami przez cały okres poza sezonem, prawdopodobnie niewiele pomógł jego sprawie.

Hayes wspomniał, że właściciel Eagles Jeffrey Lurie „nie był zadowolony” ze sposobu, w jaki Sirianni wyśmiewany Fani Kansas City Chiefs po zwycięstwie w „Monday Night Football” w listopadzie ubiegłego roku, po części dlatego, że Lurie „ma bliskie relacje” z właścicielami Chiefs i głównym trenerem Andym Reidem. Po tym incydencie Filadelfia wygrała jeszcze tylko dwa mecze.

„Ludzie zapominają, że w zeszłym sezonie Nick Sirianni miał kilka sytuacji kwestie z graczami na ławce rezerwowych” – kontynuował Hayes. „Jednym z tych problemów był Haason Reddick, który pod koniec roku poddawał się, a Haasona Reddicka już tu nie ma”.

Orły w obrocie Reddick do New York Jets. Reddick pominięte obowiązkowy miniobóz Jets w tym tygodniu w związku ze zgłoszonym przez niego pragnieniem podpisania nowego kontraktu.

Sirianni poprowadził drużynę Eagles do Super Bowl LVII, gdzie w lutym 2023 roku przegrali z nikim innym jak Chiefs. Wiele się zmieniło od tego pamiętnego wieczoru i było to zgłoszone w styczniu ubiegłego roku panowało „w niektórych kręgach ligowych przekonanie”, że zarówno Eagles, jak i Dallas Cowboys „wyrażali zainteresowanie” byłym głównym trenerem New England Patriots, Billem Belichickiem.

Niedawno tak było powiedział w kwietniu, że Belichick „uważa się, że będzie czekał do stycznia przyszłego roku na wakaty w zespołach, o których powiedział powiernikom, że byłby zainteresowany coachingiem”. Filadelfia znajduje się wśród tych klubów, ale okaże się, czy drużyna NFC East będzie miała szansę zostać głównym trenerem przed nadejściem niedzielnych mistrzostw konferencji.

Source link