Home Świat Jayson Tatum z Celtics dziękuje Bucks za wymianę Jrue Holidaya

Jayson Tatum z Celtics dziękuje Bucks za wymianę Jrue Holidaya

20
0


Boston Celtics dokonali w zeszłym roku kilku ogromnych transakcji, które pomogły im zbudować drużynę mistrzowską. Pozyskanie Kristapsa Porzingisa i Jrue Holidaya zmieniło zasady gry dla drużyny i Jayson Tatum to dostrzega.

Tatum pojawił się jako gość w podcaście „The Old Man & The Three” w odcinku, który został wydany w środę. Mistrz Celtics został zapytany, jaka była jego reakcja, gdy zespół pozyskał Holidaya w ramach wymiany w październiku 2023 r.

„Na początku pomyślałem: ‘Nie mogę uwierzyć, że Milwaukee pozwoliło na to, co się stało’. Więc dziękuję Bucks” – powiedział Tatum.

Tatum powiedział, że uważa, że ​​jego drużyna ma duże szanse na zdobycie mistrzostwa.

„Wiedziałem, że mamy naprawdę duże szanse. Aby wygrać mistrzostwa, wiele rzeczy musi pójść dobrze. Musisz być zdrowy, musisz być na tej samej stronie. Ludzie muszą się dogadywać” – wyjaśnił Tatum. „W grę wchodzi odrobina szczęścia… Wiedziałem, jakim jest zawodnikiem i człowiekiem. Wiedziałem, że to sprawi, że nasza drużyna będzie lepsza”.

„Kiedy pozyskaliśmy Jrue, byłem pewien, że uda nam się osiągnąć to, co chcemy” – dodał gwiazdor Celtics.

Tatum mówi, że podziękowanie Bucks za tak wielki błąd to część cytatu, która przykuła uwagę większości ludzi. Bucks mieli już dobrą drużynę i wygrali mistrzostwa, a Holiday był rozgrywającym drużyny. Ale pod koniec września oddali go do Portland Trailblazers w ramach wymiany trzech drużyn, która sprowadziła Damiana Lillarda do Milwaukee. Kilka dni później odbudowujący się Blazers wysłali Holidaya do Bostonu, wzmacniając jednego z największych konkurentów Milwaukee na Wschodzie.

Jak powiedział Tatum, trudno uwierzyć, że Milwaukee pozwoliło na to, nawet jeśli Bucks nie wymienili bezpośrednio Holidaya do Bostonu.

Możesz posłuchać klipu, ale uważaj na wulgaryzmy.

Source link