Home Świat Joe Jonas opowiada o wydaniu „najbardziej osobistej” piosenki po rozstaniu z Sophie...

Joe Jonas opowiada o wydaniu „najbardziej osobistej” piosenki po rozstaniu z Sophie Turner

19
0


Joe Jonas wychodzi na własną rękę, by napisać kolejny rozdział w swojej dyskografii. 34-letni piosenkarz historycznie występował w takich zespołach jak Jonas Brothers, u boku swojego rodzeństwa Nick Jonas mi Kevin Jonasi DNCE, w tym Jack Lawless, JinJoo Lee i Cole Whittle.

Jednak w związku z tym, że jego kolejny solowy utwór „Work It Out” ma ukazać się 19 lipca, ojciec dwójki dzieci otworzył się na temat swojego nadchodzącego solowego albumu, który, jak się przyznał, ukaże się jeszcze w tym roku.

Podczas występu na Terapia z Jakiem Shane’em podcastu Joe opowiadał o tym, jak otrzymał „błogosławieństwo” od swoich braci i jak pozwoliło mu to na samodzielne tworzenie muzyki.

„Poprosiłem braci o błogosławieństwo. Pomyślałem sobie: ‘Hej, idę do pracy, nie chcę nazywać tego solo, ale zrobię coś na własną rękę i nie czuję, że to DNCE i muszę sobie coś powiedzieć’” – podzielił się Joe. „A oni powiedzieli: ‘Do dzieła’. Nick zarezerwował film. Kevin miał zagrać w kolejnym sezonie”. Bilet do sławy…i wtedy nadarzyła się okazja.

Joe Jonas z zespołu Jonas Brothers występuje trzeciego dnia Festival d’été de Québec, 6 lipca 2024 r. w mieście Quebec w prowincji Quebec.Scott Legato/Getty Images

Gwiazdor Disney Channel przyznał, że nagrał album w zaledwie dwa tygodnie i nazwał go „najbardziej osobistą muzyką, jaką kiedykolwiek wydał”.

Dodał, że jego nadchodzący singiel „Work It Out” opowiada o przezwyciężaniu strachu.

„Chodzi o to, że czasami zdajesz sobie sprawę, że po prostu musisz się czegoś pozbyć i jesteś jedyną osobą, która sama to naprawi. Nikt cię nie uratuje” – powiedział.

Jeśli chodzi o to, czego fani mogą oczekiwać od albumu, który ukaże się „później w tym roku”, Joe powiedział: „Ta muzyka jest wszędzie. Są naprawdę piękne ballady, są piosenki o byciu ojcem, są piosenki o miłości, są piosenki o byciu lepszym ze sobą, po prostu o wszystkim”.

Joe ostatnio wydał solowy album zatytułowany Szybkie życiew 2011 roku. W 2019 roku ponownie połączył się z Jonas Brothers, a w 2023 roku grupa wydała swój szósty album studyjny, Płyta.

Nick Jonas, Joe Jonas i Kevin Jonas z zespołu Jonas Brothers występują na żywo na koncercie 16 kwietnia 2024 r. w Sao Paulo w Brazylii.Mauricio Santana/Getty Images

To był trudny rok dla Joego w życiu osobistym. We wrześniu 2023 roku piosenkarz i jego była Sofija Turner ogłosili swoje plany rozwodu po czterech latach małżeństwa. Byli małżonkowie mają córki Willę, 4 lata i Delphine, 2 lata.

W październiku 2023 roku byli partnerzy zaatakowali umowa o opiekę tymczasową niedługo po tym, jak Sophie pozwała Joego, twierdząc, że „niesłuszne zatrzymanie„jej córek. W styczniu 2024 r. złożył wniosek o oddalenie powództwa.

Jednak ich rozwód, który Joe pierwsze zarchiwizowane od września, nie zostało jeszcze sfinalizowane. W tych dokumentach sądowych, uzyskanych przez ET, Joe powiedział, że „małżeństwo między stronami jest nieodwracalnie zerwane”.

Od tego czasu Sophie zamieszkała ze swoim chłopakiem Peregrinem Pearsonem. Joe miał krótki romans ze Stormi Bree.

Joe Jonas i Sophie Turner na drugiej dorocznej Gali Muzeum Akademii Filmowej, która odbyła się 15 października 2022 r. w Muzeum Akademii Filmowej w Los Angeles w Kalifornii.Michael Buckner/Variedade przez Getty Images

Na Może omówić historię Brytyjski Vogueo Gra o tron gwiazda opowiedziała o bolesnym rozstaniu z wykonawcą piosenki „Burning Up”.

W trakcie postępowania rozwodowego Sophie zauważyła, że ​​„były dni, kiedy nie wiedziałam, czy dam radę”. Powiedziała, że ​​nawet dzwoniła do swojego prawnika i mówiła mu, że nie sądzi, aby mogła to zrobić.

„Po dwóch tygodniach harówki przypomniała mi, że to o moje dzieci walczyłam” – powiedziała Sophie o swoim prawniku. „Kiedy ktoś mi powie: ‘Zrób to dla swoich dzieci’, zrobię to. Nie zrobiłabym tego dla siebie, ale znajdę siłę dla nich”.

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ: