Home Świat Kelly Ripa mówi, że Chris Rock poprosił ją o zgodę na imię...

Kelly Ripa mówi, że Chris Rock poprosił ją o zgodę na imię jej córki

19
0


Kelly Ripa mi Marcos Consuelos nie są zainteresowani zachowaniem imienia Lola, tylko dlatego, że tak nazwali swoją jedyną córkę, Lola Konsuelas.

W środowym odcinku talk-show małżonka, Mieszkaj z Kelly i Markiemrozmawiali o imionach dzieci i zasadach, które je otaczają. Ripa opowiedziała historię o komiku Chris Rocha przyszła do niej, gdy nadszedł czas nadania imienia jej dziecku.

„Jest taka zabawna historia. Chris Rock zadzwonił do mnie, gdy spodziewał się swojej pierwszej córki — właśnie urodziłam Lolę — i powiedział: ‘Słuchaj, Malaak i ja myślimy o nadaniu dziecku imienia Lola i chcemy się z tobą skontaktować, żeby się upewnić, że wszystko w porządku’” — wspomina Ripa (za pośrednictwem Ludzie).

Kelly Ripa i Mark Consuelos wspólnie prowadzą program Live with Kelly and Mark, emitowany w dni powszednie w ramach syndykacji.DISNEY/Lorenzo Bevilaqua

Ripa zaznaczyła, że ​​nie ma nic przeciwko temu, aby Rock używał tego imienia i nawet chciałaby móc pożyczyć część przezwiska córki komika dla swojej Loli.

„Pomyślałam sobie: »Po pierwsze, imię Lola nie jest moje, nie zastrzegłam go. A po drugie, wszyscy możemy się zgodzić, że Lola Rock to niesamowite imię«” – dodała Ripa. „Coś w tym stylu: »Czy nie przeszkadza ci, jeśli zmienię nazwisko z Lola na Rock?«”

Rock ma z byłą żoną Malaak Compton-Rock córki Lolę (22 lata) i Zahrę (20 lat).

Zahra Savannah Rock, Lola Simone Rock, Chris Rock i Pete Davidson biorą udział w meczu New York Knicks kontra Toronto Raptors w Madison Square Garden 11 marca 2018 r. w Nowym Jorku.Zdjęcia Jamesa Devaneya/Getty

Consuelos pochwalił Rocka za jego „bardzo uprzejmą” postawę, a Ripa stwierdził, że była ona zupełnie niepotrzebna.

„Tak, ale nigdy mi to nie przyszło do głowy” – zauważyła. „Nawet nie… Nie jestem jedyną Kelly, ty nie jesteś jedynym Markiem”.

Oprócz Loli (23 lata), Ripa i Consuelos są również rodzicami synów Michaela (27 lat) i Joaquina (21 lat).

W 2023 r. Lola rozmawiała z ET o tym, jak jej sławni rodzice dzielili się w programie szczegółami ze swojego życia prywatnego.

„Oni znają mnie od podszewki, więc myślę, że wiedzą, jaką granicę powinni przekroczyć, a jakiej nie” – powiedziała Lola o swoich rodzicach w tamtym czasie. „… Nigdy tak naprawdę nie przekroczyli tej granicy. Mamy bardzo pełne szacunku relacje, więc nigdy nie było takiego momentu, w którym pomyślałam: ‘O mój Boże, dlaczego miałbyś się tym dzielić?’”

W marcu ET rozmawiał z parą o tym, jak długo planują wspólnie pracować nad Zamieszkaj z Kelly i Markiem.

„Dopóki nie przestaje być zabawnie” – Consuelos opowiedziała ET o swojej współpracy.

„Szczerze mówiąc, spędziłem z nim życie, mogę z nim robić rzeczy przez dekady” – powiedział Ripa. „Myślę, że dekady to twoja odpowiedź”.

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ: