Home Świat Kevin Feige komentuje znaczenie X-Menów i mutantów w przyszłości MCU

Kevin Feige komentuje znaczenie X-Menów i mutantów w przyszłości MCU

26
0


Streszczenie

  • Kevin Feige napomyka o znaczeniu mutantów dla MCU w przyszłości i w filmie o X-Menach.
  • MCU kładło podwaliny pod mutantów poprzez szereg postaci i powiązań z poprzednimi produkcjami.
  • Oczekuje się, że wątek mutantów stanie się centralnym punktem MCU po sadze Multiverse, co jest ekscytującą perspektywą na przyszłość.

Ten X Men i mutanci będą bardzo ważni dla Marvel Cinematic Universe, ponieważ Kevin Feige zapowiada ich rolę w tej franczyzie. Po latach oczekiwania na dołączenie X-Menów do filmowej osi czasu MCU, Marvel Studios jest bliżej niż kiedykolwiek, aby w końcu to się stało. Podczas gdy Deadpool i Wolverine będzie próbką tej koncepcji, trwają również prace nad filmem o X-Menach, ponieważ mutanci będą odgrywać większą rolę w MCU.

W nowym wywiadzie dla RóżnorodnośćFeige został zapytany o to, jak centralne mutanty będą odgrywać rolę w MCU, gdy będą przygotowywać się do pełniejszego wprowadzenia koncepcji. Bez wchodzenia w zbytnie szczegóły lub poruszania jakichkolwiek nowych kwestii dotyczących MCU X Men Feige jasno dał do zrozumienia, że ​​od dłuższego czasu pracuje nad stworzeniem mutantów, dzieląc się następującymi informacjami:

Nie powiedziałbym
Kiedy
ale już w ciągu ostatnich kilku lat zasugerowaliśmy, że niektórzy ludzie posiadają to, co pewnego dnia będzie znane jako gen zmutowany. Będziemy bardzo podekscytowani, gdy się do tego dotrzemy.

Powiązany

Potwierdzono istnienie każdego mutanta w MCU

W zaskakująco krótkim czasie Marvel wprowadził kilku mutantów do MCU. Oto każda potwierdzona postać mutanta, której istnienie w świecie Marvela.

Wyjaśnienie wskazówek dotyczących X-Men i Mutant MCU

Chociaż film Marvela o X-Menach prawdopodobnie jest już za kilka lat, Feige ma rację, że MCU już sadziło ziarna dla X-Menów i ogólnie koncepcji mutantów. Na początek ciągłe nawiązania do X-Men: Serial animowany nie przeszły niezauważone, w tym kultowa piosenka przewodnia, która była wielokrotnie włączana. Profesor X Sir Patricka Stewarta w Doktor Strange w Multiwersum Szaleństwa został również najwyraźniej zainspirowany serialem animowanym.

Są też mutanci, którzy już pojawili się w serii MCU i którzy będą bliżej eksploracji w przyszłych odsłonach. Pani Marvel była pierwszą własnością, która zmieniła grę dla mutantów MCU, ponieważ ujawniono, że Kamala Khan jest mutantką, co zostało odzwierciedlone w komiksach, gdzie jest hybrydą mutanta/nieczłowieka. Innym mutantem w MCU, który został wprowadzony w ostatnich latach, był Namor w Czarna Pantera: Wakanda na zawszeponieważ film Marvela ugruntował jego mutanckie korzenie.

Nie byłoby szokiem, gdyby ujawniono, że inne znane postacie w MCU są w rzeczywistości mutantami, a nie są definiowane jako ulepszone osoby. Ma też sens, że wątek mutantów staje się większym punktem centralnym po The Multiverse Saga, gdy MCU skończy zajmować się koncepcją alternatywnych rzeczywistości. Ale z nowym Feige’em X Men komentarzy, będzie to ekscytujące wydarzenie, na które będziemy czekać w przyszłości w MCU.

X-Men Marvela

Marvel’s X-Men to roboczy tytuł przyszłego debiutu legendarnej drużyny mutantów-superbohaterów Marvela w Marvel Cinematic Universe.

Studio(a)
Studia Marvela
Dystrybutor(zy)
Walt Disney Studios Filmy Ruchome
Pisarze
Michał Lesslie

Źródło: VarietySource link