Home Świat Kontuzjowany Jon Rahm wrzucił zdjęcie taty z kanapy podczas US Open

Kontuzjowany Jon Rahm wrzucił zdjęcie taty z kanapy podczas US Open

39
0


Treść artykułu

PINEHURST, Karolina Północna — Dwa dni po swoim zaskakujące wycofanie patrząc na wyniki rozgrywanego w tym tygodniu turnieju US Open, Jon Rahm wygląda na to, że podobnie jak wielu ojców golfa w całym kraju, zadomowił się w weekend z okazji Dnia Ojca.

Dwukrotny mistrz Wielkiej Brytanii zamieścił w czwartek w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widać, jak pije kawę z kubka z napisem „Tata”, z uniesioną kontuzjowaną stopą, z elektroniczną nianią umieszczoną przed nim oraz transmisją telewizyjną US Open z Pinehurst. w tle.

Wiadomość opublikowana wraz ze zdjęciem brzmiała: „Wysłane i gotowe, aby cieszyć się występem w @usopengolf”.

Kubek widoczny na zdjęciu ma napis „Aita”, co w języku baskijskim oznacza „ojciec”.

Treść artykułu

Rahm został zmuszony do wycofania się z trzeciego turnieju głównego w sezonie po konsultacji z lekarzami w sprawie zakażonej rany lewej stopy. Na zdjęciu widać jego zranioną stopę z czarno-białym bandażem.

„Po konsultacjach z wieloma lekarzami i moim zespołem zdecydowałem, że dla mojego długoterminowego zdrowia najlepiej będzie wycofać się z tygodniowych mistrzostw US Open” – Rahm opublikował we wtorek w oświadczeniu dla mediów społecznościowych. „Powiedzieć, że jestem rozczarowany, to ogromne niedopowiedzenie!

„Życzę wszystkim moim rówieśnikom wszystkiego najlepszego i chcę podziękować całemu personelowi USGA, wolontariuszom i społeczności Pinehurst za zorganizowanie i zorganizowanie niesamowitych mistrzostw! Mam nadzieję, że wrócę do akcji wcześniej niż później!”

Wiadomości z tego tygodnia stanowią uzupełnienie i tak już rozczarowującego sezonu głównych mistrzostw byłego golfisty nr 1 na świecie. Rahm miał nadzieję, że uda mu się naprawić statek po ukończeniu T45 w zawodach Masters i opuszczeniu miejsca w mistrzostwach PGA.

Polecane przez redakcję

Udostępnij ten artykuł w swojej sieci społecznościowejSource link