Home Świat Na zdjęciu: Mężczyzna, z którym policja chce porozmawiać po tym, jak dwie...

Na zdjęciu: Mężczyzna, z którym policja chce porozmawiać po tym, jak dwie walizki zawierające szczątki ludzkie zostały wyrzucone na most wiszący Clifton

30
0


Po raz pierwszy sfotografowano mężczyznę, z którym policja chce porozmawiać po znalezieniu na moście wiszącym Clifton dwóch walizek zawierających ludzkie szczątki.

Do makabrycznego odkrycia doszło wczoraj tuż przed północą, kiedy pracownicy zauważyli podejrzanie zachowującego się mężczyznę na słynnym moście w Bristolu.

Mężczyznę opisano jako czarnoskórego, z brodą, ubranego w czarną czapkę baseballową Adidas, czarne dżinsy, czarną kurtkę, czarne trampki z grubą białą podeszwą i czarny plecak.

Uważa się, że mężczyzna zszedł z mostu w kierunku Leigh Woods; jeden ze świadków twierdzi, że gonił go rowerzysta.

Publikacja zdjęcia nastąpiła po wielogodzinnych poszukiwaniach, które policja przeprowadziła wczoraj wieczorem z udziałem policyjnego helikoptera i straży przybrzeżnej Jej Królewskiej Mości.

Mężczyzny nie odnaleziono, ale funkcjonariusze sprawdzają nagrania z kamer bezpieczeństwa i starają się śledzić ruchy mężczyzny po opuszczeniu mostu.

Jeżeli ktokolwiek zobaczy mężczyznę, powinien nie podchodzić do niego, lecz zadzwonić pod numer 999 i podać dzwoniącemu numer referencyjny 5224180010.

Po raz pierwszy sfotografowano mężczyznę, z którym policja chce porozmawiać po znalezieniu dwóch walizek zawierających szczątki ludzkie na moście wiszącym Clifton

Opisywano go jako czarnoskórego, z brodą, ubranego w czarną czapkę baseballową Adidas, czarne dżinsy, czarną kurtkę, czarne trampki z grubą białą podeszwą i czarny plecak.

Opisywano go jako czarnoskórego, z brodą, ubranego w czarną czapkę baseballową Adidas, czarne dżinsy, czarną kurtkę, czarne trampki z grubą białą podeszwą i czarny plecak.

To jest pilna wiadomość – wkrótce więcej informacji