Home Świat Oficer stajenny po incydencie ze strzelaniną w pobliżu Timmins: OPP

Oficer stajenny po incydencie ze strzelaniną w pobliżu Timmins: OPP

21
0


Treść artykułu

Funkcjonariusz OPP jest w stabilnym stanie po postrzeleniu w środowy wieczór podczas obławy w pobliżu Timmins w Ontario.

Reklama 2

Treść artykułu

Policja prowincjonalna poinformowała, że ​​mężczyzna również przebywał w areszcie po incydencie na wyspie na jeziorze Night Hawk, na wschód od miasta w północnym Ontario, gdzie według doniesień policja szukała mężczyzny poszukiwanego w celu przesłuchania w ramach śledztwa w sprawie zabójstwa.

Treść artykułu

Reklama 3

Treść artykułu

Po zdarzeniu aresztowano Lucasa MacDonalda, lat 43, z Egan Township. Policja nie podała jeszcze, czy postawiono mu jakiekolwiek zarzuty.

„Nie ma dalszego zagrożenia bezpieczeństwa publicznego związanego z tym incydentem” – podaje oficjalne konto OPP X. „Więcej informacji zostanie ujawnionych, gdy tylko będą dostępne”.

Reklama 4

Treść artykułu

Specjalna jednostka dochodzeniowa prowincji również powołała się na swoje uprawnienia po tym, jak „wielu funkcjonariuszy OPP oddało strzały z broni palnej do mężczyzny” w rejonie jeziora Night Hawk.

„Mężczyzna nie odniósł poważnych obrażeń” – stwierdziła SIU, która prowadzi dochodzenia wobec funkcjonariuszy w przypadku poważnych obrażeń, śmierci, zarzutu napaści na tle seksualnym lub wystrzału z broni palnej w stronę osoby.

Reklama 5

Treść artykułu

Poinformowała o tym CTV Northern News MacDonald był poszukiwany na przesłuchanie w sprawie zabójstwa Marcela Thomy, lat 30, z Petawawy, którego szczątki odnaleziono 23 maja w pobliżu Shillington w Ontario, około 10 km na wschód od jeziora Night Hawk.

Policja podała, że ​​Thoma został zastrzelony.

MacDonald, który był poszukiwany w niezwiązanej sprawie, również był poszukiwany przez policję w sprawie Thomy, ponieważ uważała, że ​​ma on informacje.

Polecane przez redakcję

„Śledczy uważają również, że on (MacDonald) może posiadać broń palną i posiadać informacje dotyczące śledztwa w sprawie śmierci” – podała 28 maja policja.

„Jeśli go znajdziesz, zachowaj szczególną ostrożność, zadzwoń na policję i nie zbliżaj się”.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje proszone są o kontakt z OPP pod numerem 1-888-310-1122 lub anonimowo z Crime Stoppers pod numerem 1-800-222-TIPS (8477).

POLECANE WIDEO

Ładowanie...

Przepraszamy, ale nie udało się załadować tego filmu.

Treść artykułu

Source link