Home Świat Policja cywilna rozpoczyna operację „Cabo Noé” mającą na celu zwalczanie grup przestępczych...

Policja cywilna rozpoczyna operację „Cabo Noé” mającą na celu zwalczanie grup przestępczych w dzielnicy Partenon w Porto Alegre

14
0


Śledztwo doprowadziło do wydania 18 nakazów przeszukania, w tym dwóch w więzieniach, a także do zajęcia pojazdu o wartości 70 000 R$ i zamrożenia 17 kont bankowych.

A Policja cywilna uruchomiono w czwartek rano (11/07) Operacja Przylądek Noahze skupieniem w handel narkotykami, nielegalne posiadanie broni mi Pranie pieniędzyOperacja, prowadzona przez 4. Wydział Śledczy ds. Handlu Narkotykami (DIN) w Denarc, zgromadziła około 90 funkcjonariuszy policji cywilnej.
Zdjęcie: Ujawnienie/Policja cywilna/Porto Alegre 24 godziny

Operacja zakończyła się zajęciem pojazdu, dokumentów, terminali płatniczych, telefonów komórkowych i zamrożeniem 845 000,00 R$ na kontach bankowych. W Porto Alegre, Viamão i Cachoeirinha wydano 36 nakazów sądowych. Śledztwo, które trwało rok, ujawniło obecność grupy przestępczej w dzielnicy Partenon w Porto Alegre.

Według szefowej policji Any Flávii Leite grupa była odpowiedzialna za zastraszanie mieszkańców, aby zachowali milczenie na temat ich nielegalnych działań. Śledztwo doprowadziło do wydania 18 nakazów przeszukania, w tym dwóch w systemie więziennym, oprócz zajęcia pojazdu o wartości 70 000,00 R$ i zamrożenia 17 kont bankowych.

Wśród zabezpieczonych przedmiotów znalazła się replika karabinu, rejestratory DVR z systemu monitoringu oraz kilka dokumentów, w tym paragon kupna/sprzedaży pojazdu o wartości 76 300,00 R$, opłacony częściowo gotówką i za pośrednictwem PIX.

Na podstawie informacji od Policji Cywilnej.Source link