Home Świat Policja Peterborough i nurkowie OPP przeszukują rzekę Otonabee

Policja Peterborough i nurkowie OPP przeszukują rzekę Otonabee

19
0


Policja w Peterborough w Ontario prowadzi w czwartek rano dochodzenie na rzece Otonabee.

Nie podano szczegółów, ale policja w Peterborough poinformowała, że ​​funkcjonariusze, ich policyjny dron oraz członkowie podwodnej jednostki poszukiwawczo-ratowniczej OPP będą w rejonie śluzy nr 19 na szlaku wodnym Trent-Severn, ulicy Lansdowne i River Road South.

Policja twierdzi, że funkcjonariusze będą na miejscu przez kilka godzin w związku ze śledztwem, które rozpoczęło się o godz. 10 rano

Furgonetka kryminalistyczna i radiowóz policji Peterborough stoją w pobliżu śluzy nr 19 na szlaku wodnym Trent-Severn, 11 lipca 2024 r.


Robert Lothian/Global News Peterborough


Policja z Peterborough i jednostka poszukiwawczo-ratunkowa policji prowincji OPP przebywają przy śluzie nr 19 w Trent-Severn Water 11 lipca 2024 r. Policja nie podała powodu wszczęcia dochodzenia.


Harrison Perkins/Specjalny


„Nie ma zagrożenia dla bezpieczeństwa publicznego” – poinformowała policja.

Historia jest kontynuowana poniżej reklamy

W ciągu ostatnich dwóch tygodni doszło do dwóch utonięć w Little Lake i rzece Otonabee. Ciało mężczyzny zostało wyłowione z rzeki przez nurków OPP 2 lipca, po tym jak zaginął w wodzie 1 lipca.

Najświeższe wiadomości z Kanady i świata dostarczane natychmiast do Twojej skrzynki odbiorczej.

23 czerwca mężczyzna zmarł w szpitalu, po tym jak jego ciało wyłowiono z jeziora Little Lake w pobliskim Beavermead Park.

Więcej w przyszłości

© 2024 Global News, oddział Corus Entertainment Inc.

Źródło linku