Home Świat Prognozowanie trzech przyszłych członków Galerii Sław Detroit Lions

Prognozowanie trzech przyszłych członków Galerii Sław Detroit Lions

17
0


Oficjalne przyjęcie klasy 2024 do Galerii Sław Futbolu Amerykańskiego odbędzie się 3 sierpnia.

Na mniej niż miesiąc przed corocznym wydarzeniem w Canton w stanie Ohio przyjrzeliśmy się, którzy zawodnicy — obecni i byli — z 32 drużyn ligi, naszym zdaniem pewnego dnia otrzymają podobne wyróżnienie.

Oto trzej zawodnicy Detroit Lions, którzy ostatecznie powinni zdobyć futbolową nieśmiertelność:

Defensywny koniec Al Baker

Być może jedyną rzeczą, która trzyma Bakera z dala od Canton, jest prowadzenie ewidencji. Niestety dla trzykrotnego uczestnika Pro Bowl, jego najbardziej przekonujący argument, sacki, nie stał się oficjalną statystyką aż do 1982 roku.

Baker miał 65,5 nieoficjalnych sacków w ciągu pierwszych czterech sezonów w NFL, ale licząc te sprzed 1982 r., zanotował 131 w ciągu 13-letniej kariery. Teraz, 34 lata od czasu, gdy na dobre zawiesił korki, tylko 20 graczy zanotowali więcej sacków, przy czym wszyscy oprócz czterech otrzymali złotą kurtkę.

W 1978 roku Baker otrzymał tytuł Defensive Rookie of the Year, notując 23 sacki, co jest rekordem, którego do tej pory nie pobito. Sześć razy zanotował również dwucyfrową liczbę sacków i dwukrotnie przewodził lidze (1978, 1980).

CV Bakera może nie jest tak imponujące jak innych, ale jego dorobek, od dziesięcioleci konkurujący z innymi, sprawia, że ​​warto wziąć go pod uwagę.

Rozgrywający Matthew Stafford

Przez pewien czas Stafford był marginalnym członkiem Galerii Sław. Ale ostatecznie podniesienie Trofeum Lombardiego w 2022 r., choć z Los Angeles Rams, a nie Lions, może wystarczyć, aby przełamać mu drogę.

Jeśli zwycięstwo w Super Bowl nie załatwi sprawy, to może zrobią to jego statystyki.

Przed rozpoczęciem sezonu 2024 Stafford zajmuje 11. miejsce w historii pod względem liczby celnych podań (4834), jardów uzyskanych podaniami (56047) i przyłożeń (357). 10 nazw i więcej w każdej kategoriitylko Aaron Rodgers jest nadal aktywny, co oznacza, że ​​ma jeszcze czas, aby wspiąć się wyżej na liście, na której znajdują się członkowie Galerii Sław Dan Marino, Brett Favre i Peyton Manning, a także cała masa pewniaków, takich jak Drew Brees i Tom Brady.

Szeroki odbiorca Herman Moore

Moore nie grał od ponad 20 lat, a siła czasu najwyraźniej zmyła część jego osiągnięć. Jednak w ciągu 11-letniej kariery niewielu mogło się równać z jego osiągnięciami.

Czterokrotny uczestnik Pro Bowl i trzykrotny All-Pro, Moore zajmuje 84. miejsce pod względem przyłożeń (62), 70. miejsce pod względem jardów zdobytych w przyjęciach (9174) i 67. miejsce pod względem przyjęć (670). Jednak w latach 1991–02 tylko cztery odbiorniki zamieścili takie same lub lepsze wyniki, w tym Terrance Mathis i członkowie Galerii Sław Cris Carter, Tim Brown i Jerry Rice.

Tymczasem Moore uważa, że ​​jest godny Cantona.

„Czy uważam, że na to zasługuję? Tak!” Moore powiedział w wywiadzie dla Detroit Lions Podcast z 2022 r.

Source link