Home Świat Prowadzący Jeopardy! Ken Jennings przerywa program, aby zmienić punktację uczestników

Prowadzący Jeopardy! Ken Jennings przerywa program, aby zmienić punktację uczestników

11
0


Treść artykułu

Kto by pomyślał, że zmiana wyników wprawi zagorzałych fanów Jeopardy! w panikę?

Treść artykułu

Podczas wtorkowego odcinka teleturnieju gospodarz Ken Jennings przerwał program w połowie, aby dokonać czterech zmian w wynikach uczestników.

Jennings poinformował uczestników programu: Isaaca Hirscha, Kathy Davis i Annę Paone, że jurorzy programu zmienili zdanie w przypadku wielu odpowiedzi.

„Muszę trochę zaktualizować wyniki, ponieważ nasi sędziowie powiadomili mnie o pewnych zmianach” – powiedział Jennings.

W rezultacie pula nagród pieniężnych Hirsha wzrosła z 8600 do 15 000 dolarów, podczas gdy wygrane Davisa zmniejszyły się z 600 do 200 dolarów.

Zwracając się do Davisa, Jennings powiedział: „Kathy, kiedy poprawiłaś swoją odpowiedź z „potwierdzić” na „potwierdzić”, nie było to już słowo składające się z 11 liter. Musimy wziąć drugą odpowiedź. Stracisz więc tam 1600 dolarów”.

Gospodarz powiedział Hirshowi: „Dobrą wiadomością jest to, że orzekliśmy, że możemy zaakceptować określenie „grillowane na węglu drzewnym” zamiast „pieczone na węglu drzewnym”, dzięki czemu odzyskasz 2400 dolarów”.

Ale zmiany na tym się nie skończyły. Ponieważ Davis nigdy nie zgadłby, że odpowiedź brzmi „grillowany”, Jennings powiedział, że uczestnik otrzymuje z powrotem 1200 dolarów.

Treść artykułu

Przepraszamy, ale nie udało się załadować tego filmu.

Hirsh dostał jeszcze więcej pieniędzy. Jennings powiedział: „I na koniec, last but not least, okazuje się, że istnieje coś takiego jak „magiczny trójkąt”, a to dla ciebie 4000 dolarów, Isaac.

„Zatem wyniki, które widzisz, są poprawne”.

Zmiany w punktacji sprawiły, że fani „Jeopardy!” zaczęli się wściekać na program. subreddit na Reddicie wpadają w szał, niektórzy nazywają ich „szalonymi”, „dzikimi” i „chaotycznymi”.

„To był szalony zwrot akcji. Cała gra wydawała się bardzo chaotyczna” – napisał jeden z użytkowników Reddita.

„Ta czteropunktowa korekta Jeopardy była szalona” – powiedział inny. „Jak sędziowie mogli przegapić tak wiele odpowiedzi? Nigdy czegoś takiego nie widziałem!”

„O Boże, sędziowie” – zauważył inny, per Codzienna poczta.

Hirsh wygrał finałowy odcinek Jeopardy!, z łączną kwotą nagród wynoszącą 19 601 $, przedłużając swoje panowanie jako mistrz o pięć dni i zgarniając łączną pulę nagród wynoszącą 120 186 $.

Udostępnij ten artykuł w swojej sieci społecznościowejSource link