Home Świat Przemówienie Toma Brady’ego w HOF zamyka erę Billa Belichicka

Przemówienie Toma Brady’ego w HOF zamyka erę Billa Belichicka

23
0


W środę drużyna New England Patriots wprowadziła byłego rozgrywającego Toma Brady’ego do Galerii sław drużyny i wycofała jego kultowy numer 12. Jednak podczas wieczoru, który został na jego cześć, Brady zaoferował bardzo potrzebne zamknięcie organizacji.

Brady wyraził wdzięczność wielu osobom, ale jego słowa skierowane do byłego głównego trenera Patriots, Billa Belichicka, wywołały najgłośniejsze wiwaty na wypełnionym po brzegi stadionie Gilette.

„To nie byłem ja. To nie byliśmy ty. To byliśmy my” – powiedział Brady. „Postawmy to jasno – nie ma na świecie innego trenera, dla którego wolałbym grać niż Bill Belichick”.

Belichick i Patriots rozstali się w styczniu po zdobyciu sześciu trofeów Lombardi w ciągu 24 sezonów. Zespół nigdy już nie był taki sam, gdy Brady dołączył do Tampa Bay Buccaneers w 2020 roku. Mimo że trener udający się do Kantonu nadal znajdował się na uboczu, New England w ciągu trzech sezonów bez niego osiągnął bilans 25-25.

Chociaż przeprowadzka nie była całkowitym zaskoczeniem, była gwałtowna i pozbawiła możliwości prawdziwego pożegnania. Jednak w środę obaj mogli wyrazić swoje podziękowania i otrzymać podziękowanie na tej samej scenie przed tysiącami zagorzałych fanów Patriots.

Source link