Home Świat Rob Kardashian pojawia się w „obrzydliwym” epizodzie w „The Kardashians”, przez co...

Rob Kardashian pojawia się w „obrzydliwym” epizodzie w „The Kardashians”, przez co Khloé jest niezręczna

59
0


Khloe KardashianIdealne rozwiązanie dla jej przyjaciółki, Maliki Haqq, nie idzie zgodnie z planem. W tym tygodniu w odcinku Os KardashianówMalika przychodzi do swojej wieloletniej przyjaciółki i mówi: „Chcę mieć kolejne dziecko”.

Malika, która jest już mamą 4-letniego syna Ace’a, jest singielką, co skłoniło Khloé do odpowiedzi: „Z kim?”

„Nie wiemy” – odpowiada Malika.

Malika twierdzi, że nie chce spotykać się z mężczyzną, ale zamiast tego może odwiedzić bank nasienia w poszukiwaniu potencjalnych kandydatów do dostarczenia nasienia dla jej przyszłego dziecka.

Khloé jest najwyraźniej zaniepokojona tym pomysłem i proponuje rozwiązanie w postaci swojego młodszego brata, Roba Kardashiana. Malika i Rob mieli krótki romans wiele lat temu. Rob jest ojcem córki Dream Kardashian, którą dzieli ze swoją byłą, Czarna Chynaktóra teraz używa swojego prawdziwego nazwiska, Angela White.

Khloe Kardashian i Os Kardashians.Disneya/Hulu

Khloé dzwoni do Roba, który nie pojawił się przed kamerą w nowym rodzinnym reality show, aby zapytać, czy oddałby nasienie Malice.

„Ale bardzo poważne pytanie, jak Biblia, poważne. Malika chce mieć kolejne dziecko i szła do banku nasienia po nasienie, ale powiedziałam: „Dlaczego nie wziąć go od ciebie?”

Hulu sygnalizuje odpowiedź Roba, gdy ten mówi: „Nie mogę już (przekleństwo)”.

Malika pyta: „Czy jest zepsuty?”

A Khloé odpowiada: „Rob, nie ma potrzeby, po prostu włóż to do szklanki”.

Rob powtarza to samo, co rozśmiesza obie kobiety.

Rob Kardashian i Khloe Kardashian biorą udział w Keeping Up With The Kardashians w E! 2012 adiantado.Bank zdjęć Dimitrios Kambouris/E/NBCU za pośrednictwem Getty Images dla E!

„Ale co to ma wspólnego ze spermą?” – pyta Khloé, podczas gdy Rob powtarza. „OK, cóż, mamy czas na przygotowanie jej macicy, abyś mógł przygotować swojego penisa”.

Podczas gdy Rob wciąż się powtarza, Khloé kończy rozmowę, mówiąc: „OK, kocham cię. To jest dziwniejsze, niż myślałem.

W wywiadzie Khloé uśmiecha się i mówi: „Mój brat jest po prostu obrzydliwy i nie możemy po prostu normalnie rozmawiać.

W dalszej części odcinka Malika i Khloé odwiedzają bank nasienia i oboje zgadzają się, że nie jest to droga, którą czują się komfortowo.

Khloé dzwoni do mamy Krisa Jennera jest przyjacielem Scotta Disicka aby sprawdzić, czy mają jakieś sugestie dotyczące potencjalnych dawców nasienia dla Maliki.

„Malika? Och, zawsze chciałem cię przelecieć, daj spokój! Scott żartuje, gdy Malika informuje go, że nie chce seksu, tylko dziecka.

Malika dzieli syna Ace’a ze swoim byłym OT Genesis.

W maju Malika udostępniła refleksyjny wpis na Instagramie o przejażdżce kolejką górską ostatnich kilku lat.

„W ciągu ostatnich dwóch lat doświadczyliśmy tak wielu nowych rzeczy, rozwoju, którego potrzebowałem, a prowadzenie życia pełnego jakości to błogosławieństwo” – napisała gwiazda reality show. „Dużo zwolniłem w życiu osobistym i pracowałem tylko po to, aby wspierać rozwój Ace’a. Jestem bardzo dumny ze wszystkiego, co do tej pory osiągnęliśmy. Każdy pełnoetatowy rodzic potrzebuje zdrowej refleksji, to po prostu ważne”.

Nowe odcinki Os Kardashianów streamuj w czwartki na Hulu.

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ: