Home Świat „The Golden Bachelorette” ma datę premiery: oto, kiedy rozpocznie się podróż Joan...

„The Golden Bachelorette” ma datę premiery: oto, kiedy rozpocznie się podróż Joan Vassos w poszukiwaniu miłości

22
0


Joana Vassos‘Podróż po miłość szybko się zbliża! W środę ABC ogłosiło, że pierwszy sezon Złota Dziewica Premiera odbędzie się w środę 18 września.

Fani po raz pierwszy spotkali Joan w inauguracyjnym sezonie Złoty Kawalerkto zagrał główną rolę Gerry Turner. Joana jest skończona seria samoeliminująca o problemach zdrowotnych córki, ale magazyn Bachelor Nation nadal był zwolennikiem administratora szkoły.

Kiedy Joanna dostał główną rolę w maju widzowie – i gwiazdy franczyzy – z radością powitaliśmy ją ponownie na ekranie.

Joan szuka miłości po tym, jak John, jej mąż od 32 lat, zmarł w 2021 r. po walce z rakiem trzustki. Miał 59 lat.

„Szczerze mówiąc, myślę, że on mi pomógł się tu dostać” – powiedziała Joan Zwyczaje ET. „Powiedział mi tuż przed śmiercią: ‘Musisz wyjść i znaleźć kogoś innego. Byłaś najlepszą żoną na świecie i chcę, żebyś była szczęśliwa’. Dał mi ten wspaniały prezent przed śmiercią i powiedział, żebym poszła i coś zrobiła, i oto jestem”.

Joan Vassos przedstawia się jako pierwsza Złota Wieczór Panieński.Disney/Ramona Rosales

Jeśli chodzi o typ mężczyzny, którego szuka, matka czwórki dzieci i babcia dwójki wnucząt powiedziała, że ​​chce „rodzinnego mężczyzny”, który jest miły i rycerski.

„Szukam również kogoś, kto ma odrobinę ducha przygody. Pracowałem całe życie, żeby dojść do tego momentu w życiu i planowałem przeżyć wszystkie te przygody z Johnem” Joan powiedziała do ET„Kiedy to wszystko odeszło, naprawdę brakowało mi pomysłu planowania przyszłości z kimś i robienia fajnych rzeczy”.

„Jestem gotowa na kogoś, kto ma odrobinę ducha przygody i jest gotowy na zabawę” – dodała. „Można to zrobić tylko raz. Można żyć tylko raz. To wielki świat i jestem gotowa go zobaczyć. Czuję, że muszę się ruszyć”.

Jeśli chodzi o wyniki, jakie ma nadzieję osiągnąć Złota DziewicaJoan powiedziała, że ​​„stara się podchodzić do tego bez żadnych oczekiwań” i z nastawieniem, że „co ma się wydarzyć, to się wydarzy”.

„Mam nadzieję i szczerze mówiąc, nie mam pojęcia, jak to będzie, ale wierzę, że to możliwe” – powiedziała. „Zajęło mi dużo czasu, żeby tam dotrzeć, więc jestem naprawdę szczęśliwa, że ​​tam jestem. Zastanawiam się tylko, jak to będzie i mam nadzieję, że stanie się to w tym domu”.

Premiera serialu Złota Dziewica zostanie wyemitowany w środę 18 września na kanale ABC.

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ: