Home Świat Travis Kelce ujawnia oszałamiającą cenę apartamentu Taylor Swift na Super Bowl

Travis Kelce ujawnia oszałamiającą cenę apartamentu Taylor Swift na Super Bowl

29
0


Travis Kelce może po prostu dać fanom znać, jak bardzo Taylor Swiftzestaw Super Bowl 2024 koszt – i to Cię zaskoczy.

W klipie z nowego serialu dokumentalnego Netflixa Chwytnik34-letni zawodnik Kansas City Chiefs rozmawia z George’em Kittle, rozgrywającym drużyny San Francisco 49ers, o nadchodzącym Super Bowl LVIII i o tym, kto będzie obecny na meczu, aby ich wesprzeć.

Po tym, jak Kittle, 30 lat, wspomina o swoim ojcu, Kelce pyta, gdzie planuje umieścić swoją rodzinę na stadionie Allegiant w Las Vegas. „Czy robicie apartament?” – pyta Kelce zawodnika 49ers, z którym założył Uniwersytet Tight End„Nie, nie mogę” – odpowiada Kittle.

Zanim zdążył dokończyć zdanie, Kelce przerwał mu, pytając ze śmiechem: „Bo kosztują 3 miliony dolarów?” Gwiazda Chiefs, która niedawno podpisała kontrakt dwuletnie przedłużenie kontraktu warte 34,25 mln dolarów – dodał, że nie jest pewien, czy Kittle trafi do prywatnego apartamentu z innymi członkami drużyny.

Chociaż Kelce nie potwierdził, czy wydał pieniądze, aby pomieścić 34-letnią Swift i kilka jej przyjaciółek, w tym Blake Lively i Ice Spice, a także członków swojej rodziny na wielki mecz, fani natychmiast zaczęli spekulować, że jego wiedza o cenie oznaczała, że ​​zapłacił rachunek. Ponadto, TMZ zgłoszono przed wielkim meczem – który wygrali Chiefs – że Kelce Pago.

W komentarzach pod filmem TikTok pokazującym klip z serialu, fani wyrazili opinię na temat reakcji Kelce, która zarobiła 3 miliony dolarów na interakcji z Kittle’em, doskonale wiedząc, że ktoś w ten sposób zemści się na Swift, jej zespole i rodzinie Kelce.

„Biedny Travis, nie miał innego wyjścia, jak tylko zapewnić im apartament” – skomentowała jedna osoba, odnosząc się do tego, że sława i popularność Swift z pewnością utrudniłyby jej obecność na trybunach z innymi fanami.

„On po prostu się śmieje, jakby nie wydał 3 milionów na apartament dla swojej rodziny i Taylor 🤣” – skomentował inny.

„Nie każdy może wrócić do domu z Taylor Swift!❤️” – odpowiedział trzeci.

(LR): Donna Kelce, Ice Spice, Jason Kelce, Taylor Swift i Blake Lively w apartamencie na stadionie Allegiant podczas Super Bowl 2024Zdjęcia Ezry Shawa / Getty

Wydarzenie to oczywiście zapisało się w historii Tayvis (lub Swelce, w zależności od tego, kogo zapytasz) jako jeden z decydujących momentów w związek pary trwa już około roku. Sam duet słodko pocałowany po zwycięstwie i podzielił się miła rozmowa na boisku.

Szybki miliarderka sama w sobie – również otrzymała wsparcie od swojego chłopaka. Ponieważ zrobili to romans We wrześniu Kelce podróżował po świecie ze swoją ukochaną i dopingował ją podczas koncertów w ramach trasy Eras Tour.

Ten rozgrywający ostatnio miał lista zaskakujących piosenek, najwyraźniej dedykowanych jemu i zrobił swoje debiut sceniczny ze Swift w Londynie.

W maju źródło powiedziało o ET że chociaż są coraz bardziej zajęci życiem, są bardzo zakochani i nie boją się tego okazywać. Ponadto, ich najbliżsi nie byliby zaskoczeni, gdyby Kelce zadał jej pytanie, a Swift przyjęła jego oświadczyny.

Źródło podało: „Taylor i Travis mają się świetnie, a ich bliscy widzą, że zaręczyny nadchodzą prędzej niż później. Są świetną parą i nie ma co do tego wątpliwości”.

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ: