Home Świat Trump rzuca wyzwanie golfowe Bidenowi, który odpowiada wyzwaniami

Trump rzuca wyzwanie golfowe Bidenowi, który odpowiada wyzwaniami

19
0


Treść artykułu

Jak prezydent Stanów Zjednoczonych reaguje na wyzwanie?

Treść artykułu

Oczywiście, rzucając więcej wyzwań!

Prezydent Joe Biden odpowiedział szeregiem wyzwań dla Donalda Trumpa po tym, jak były prezydent i rywal Partii Republikańskiej ogłosił własny konkurs na inną debatę i rundę golfa, który, jak twierdzi, miałby być wart 1 milion dolarów.

Podczas wiecu w Dorval na Florydzie we wtorek wieczorem Trump rzucił Bidenowi wyzwanie w postaci 18 rund golfa, które według niego byłyby „najchętniej oglądanym wydarzeniem sportowym w historii”.

“I„Oficjalnie rzucam wyzwanie Crooked Joe na 18-dołkowy mecz golfowy tutaj” – powiedział Trump swoim zwolennikom. „Na Doral’s Blue Monster, uważanym za jedno z najlepszych pól golfowych turniejowych na świecie”.

Treść artykułu

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź prezydenta. W oświadczeniu, zamiast przyjąć ofertę Trumpa na golfa, Biden sam rzucił serię wyzwań.

„Rzucilibyśmy wyzwanie Donald Trump tworzyć miejsca pracy, ale stracił trzy miliony” – powiedział w oświadczeniu. „Rzucilibyśmy wyzwanie Donaldowi Trumpowi, aby stanął do walki Putinale on uklęknął przed nim.

Treść artykułu

„Rzucilibyśmy wyzwanie Donaldowi Trumpowi, aby przestrzegał prawa, ale on je łamie. Rzucilibyśmy wyzwanie Donaldowi Trumpowi, aby nie niszczył naszego kraju, ale to wszystko, co zamierza zrobić jego Projekt 2025”.

Kończąc oświadczenie, Biden powiedział, że „nie ma czasu na dziwne wybryki Donalda Trumpa”, ponieważ „jest zajęty przewodzeniem Ameryce i obroną wolnego świata”.

Tymczasem były prezydent Barack Obama najwyraźniej wiedział o tym i nie wyraził sprzeciwu wobec aktora Telefon George’a Clooneya aby Biden wycofał się z wyścigu prezydenckiego w 2024 r.

Polecane przez Editorial

Według PolitycznyClooney zadzwonił do Obamy, aby ostrzec go, że zamierza skrytykować Bidena w artykule opublikowanym w New York TimesŹródła podały, że Obama nie naciskał na Clooneya, aby ten wygłosił swoje uwagi, ani nie próbował go powstrzymać.

W swoim felietonie Clooney stwierdził, że Biden nie może wygrać wyścigu prezydenckiego po swoim słabym występie podczas pierwszej debaty prezydenckiej z Trumpem zorganizowanej przez CNN.

„To druzgocące, ale Joe Biden, z którym byłem trzy tygodnie temu na zbiórce funduszy, nie był tym samym Joe Bidenem, „wielką cholerną sprawą” z 2010 roku” – napisał Clooney, który współorganizowała zbiórkę funduszy na rzecz Bidena w Los Angeles, podczas której zebrano 30 milionów dolarów.

„Nie był nawet Joe Bidenem 2020 roku. Był tym samym człowiekiem, którego wszyscy widzieliśmy na debacie” – powiedział Clooney.

Udostępnij ten artykuł w swojej sieci społecznościowej

Source link