Home Świat Vanna White z „Koła fortuny” rozprawia się z Ryanem Seacrestem

Vanna White z „Koła fortuny” rozprawia się z Ryanem Seacrestem

16
0


Otrzymuj najnowsze informacje od Marka Daniella prosto do swojej skrzynki odbiorczej

Treść artykułu

Vanna White i Ryan Seacrest świetnie się dogadują, przygotowując się do swojego pierwszego Koło fortuny sezon razem.

Reklama 2

Treść artykułu

Na początku tego tygodnia White udostępnił uśmiechnięte zdjęcie dwójki osób jedzących na Instagram gdy usiedli do jednego ze swoich ulubionych posiłków.

„Przyjaciele na i poza kamerą” – napisała White pod swoim postem. „Delektuję się jednym z naszych ulubionych dań, Chicken and Dumplings!”

Treść artykułu

Reklama 3

Treść artykułu

Seacrest wtrącił się z własnym komentarzem, pisząc: „Zawsze gratka! Oto więcej zabawnych momentów i pysznych kąsków 🥟!”

W zeszłym miesiącu pojawiły się plotki, że 67-letni White nie dogaduje się z 49-letnim Seacrestem, który zastępuje Pata Sajaka jako nowy gospodarz Koło fortuny gdy program powróci we wrześniu.

Według raportu w Codzienna pocztaWhite, który podpisał umowę na pozostanie w programie do teleturnieju do sezonu 2025-2026, „„nie pasuje” do Seacresta.

Vanna odchodzi z programu, gdy kończy się jej kontrakt, ale jest w niej coś, co chce odejść wcześniej” – powiedział informator.

Po ponad czterech dekadach, tysiącach odcinków, dziesiątkach tysięcy uczestników i setkach milionów dolarów nagród Sajak przeszedł na emeryturę Koło w czerwcu. Jednak jego nieobecność była dla White’a dużym obciążeniem.

Reklama 4

Treść artykułu

„To po prostu bardzo trudne do zrobienia bez Pata” – powiedział informator programu Poczta.

Ten Poczta źródło dodało, że White „uważa, że ​​dobrze wykorzystała swój czas.”

„Poświęciła całe swoje życie temu programowi i miała niesamowitą passę, zarabiając przy tym fortunę” – powiedzieli.Wie, że program musi pójść w innym kierunku i trafić do młodszej grupy demograficznej. Chce, aby program był kontynuowany. To będzie wymagało młodszej prowadzącej, kogoś, kto będzie dla Ryana tym, kim była dla Pata … Ona po prostu nie pasuje do Ryana tak jak do Pata i nikt tak naprawdę nigdy się tego po niej nie spodziewał. Po prostu nie ma szans, żeby mogła.

Po tym, jak Sajak ogłosił, że pod koniec 41. sezonu serialu przechodzi na emeryturę latem ubiegłego roku, producenci zwrócili się do Seacresta, który jest także gospodarzem Amerykański idolprzejąć.

Reklama 5

Treść artykułu

Ostatni odcinek teleturnieju z udziałem Sajaka wyemitowano w czerwcu, a White w pełnym emocji filmie złożyła mu wyrazy uznania i podziękowała za współpracę.

White nazwała Sajaka „prawdziwym przyjacielem”, gdy uhonorowała ich czas spędzony przed kamerą, zanim zakończył program. Ale powiedziała, że ​​ich życie z dala od blasku fleszy znaczyło dla niej więcej. „Te wspomnienia, kamienie milowe i wydarzenia z życia, które dzieliliśmy z naszymi rodzinami, poza studiem, są moimi ulubionymi” — powiedziała, gdy na ekranie wyświetlano spontaniczne zdjęcia.

Po emisji ostatniego odcinka Seacrest również oddał hołd Sajakowi — i White’owi — w poście na Instagramie.

Reklama 6

Treść artykułu

„Twoje poświęcenie, urok i dowcip sprawiły, że program ten stał się ukochaną częścią amerykańskiej telewizji przez dziesięciolecia. Twoja współpraca z Vanną była niczym innym, jak kultowa, a razem stworzyliście niezliczone, wspaniałe wspomnienia dla widzów” – napisał Seacrest w swoim poście, który zawierał zdjęcie i wideo przedstawiające go, Sajaka i White’a na Koło fortuny „Ustanowiłeś standard dla gospodarzy wszędzie, a to oznacza koniec pewnej ery”.

Chociaż właśnie przeszedł na emeryturę, Sajak zgodził się pozostać konsultantem kreatywnym.zgodnie z Reporter z HollywoodSajak powróci również jako gospodarz ostatniego sezonu Koło Fortuny Gwiazd jesienią.

Seacrest i White rozpoczynają grę Koło fortuny Sezon 42 we wrześniu.

mdaniell@postmedia.com

Polecane przez Editorial

Treść artykułu

Source link