Home Świat West Ham ogłosił, że będzie klejnotem Palmeiras, Luisem Guilherme

West Ham ogłosił, że będzie klejnotem Palmeiras, Luisem Guilherme

40
0


18-letnia obietnica pojawia się w transakcji, która może wynieść około 30 milionów euro

O West Ham ogłosił rankiem w najbliższy czwartek (13) zatrudnienie Luisa Guilherme’aDo palmy. Klejnot Alviverde przybywa do Londynu w ramach transakcji, która kosztowała stałe 23 miliony euro plus dodatkowe 7 milionów, co potencjalnie przyniosło do kasy klubu z São Paulo do 175 milionów R$.
Zdjęcie: Lans!

Strony zgodziły się na pięcioletni kontrakt, który wygasa dopiero z końcem pierwszej połowy 2029 roku. W wywiadzie udzielonym stronie internetowej klubu Luis był zmotywowany do zdobycia doświadczenia na europejskiej ziemi.

– Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę podpisać kontrakt z West Hamem, zespołem, który uwierzył w moją pracę. Zaprezentowali projekt, który bardzo przypadł mi do gustu zarówno mnie, jak i mojej rodzinie. Dlatego cieszę się, że mogę sfinalizować transakcję i chcę wnieść w to jak najwięcej. Jeśli wszystko się ułoży, czeka nas piękna podróż – powiedział młody człowiek.

Luis Guilherme, który stał się klejnotem Akademii, przybył do Palmeiras w wieku zaledwie 11 lat. Zbierając powołania do drużyn młodzieżowych, napastnik zadebiutował zawodowo w Copa do Brasil w 2023 r., wygrywając z Tombense. Od tego czasu rozegrał 45 występów w koszulce Alviverde, strzelił jednego gola i zaliczył jedną asystę.Source link