Home Świat Zaskakująca aktualizacja w poszukiwaniach chłopca z Indiany, który zaginął dwa lata temu...

Zaskakująca aktualizacja w poszukiwaniach chłopca z Indiany, który zaginął dwa lata temu w wieku pięciu lat

21
0


|

Policja poinformowała, że ​​odnaleziono chłopca z Indiany, który zaginął dwa lata temu, gdy miał 3 lata.

Steven Bryan, który ma obecnie 5 lat, zaginął w Mooresville w czerwcu 2022 r., jak podaje Krajowe Centrum ds. Dzieci Zaginionych i Wykorzystywanych.

We wtorek został znaleziony w domu w Bloomington wraz ze swoją matką, 31-letnią Deborah Bryan i jej chłopakiem Calebem Blevinsem.

26 sierpnia 2022 r. wydano Srebrny Alert dla wszystkich trzech osób, który został już uchylony, a Deborah została aresztowana na podstawie nakazu aresztowania za utrudnianie opieki.

„Steven jest w porządku. Mama go po prostu ukrywała z powodu jakiejś walki o opiekę z jego prawdziwym ojcem” – powiedział szef policji Mooresville Kerry Buckner. WIBC.

Steven Bryan, obecnie pięciolatek, został odnaleziony żywy we wtorek. Zaginął w Mooresville w czerwcu 2022 r.

Policja znalazła chłopca w domu w Bloomington (częściowo na zdjęciu) z jego matką Deborah Bryan, 31 lat, i jej chłopakiem Calebem Blevinsem

Policja znalazła chłopca w domu w Bloomington (częściowo na zdjęciu) z jego matką Deborah Bryan, 31 lat, i jej chłopakiem Calebem Blevinsem

„Daliśmy jej wystarczająco dużo okazji, aby dać nam znać, że Steven jest w porządku. Umówiliśmy się na spotkanie na Zoomie lub cokolwiek innego, co było wygodne, aby upewnić się, że Steven jest w porządku.

Policja wykorzystała monitoring, aby namierzyć trzy osoby w domu przy Fox Hollow Road w Bloomington.

Uzyskali nakaz przeszukania domu, Steven został objęty aresztem ochronnym i zostanie przekazany Departamentowi Usług dla Dzieci.

Dokumenty sądowe przeglądane przez Lis 59 twierdzą, że ojciec Stevena zgłosił zaginięcie syna w lipcu 2022 r., a Deborah była wówczas w związku z Blevinsem.

Według dokumentów Deborah opuściła teren wraz z Blevinsem i ich synem. Konto bankowe Deborah zostało zamknięte, a telefony komórkowe Deborah i Blevinsa zostały podobno wyłączone.

„Daliśmy jej wystarczająco dużo okazji, aby dać nam znać, że Steven jest OK. Umówiliśmy się na spotkanie na Zoomie lub cokolwiek innego, co było wygodne, aby upewnić się, że Steven jest OK” – powiedział Buckner.

Blevins nie został jeszcze oskarżony, ale policja z Mooresville poinformowała, że ODPOCZYNEK wierzą, że zostanie aresztowany za udzielenie jej pomocy.

Szef policji Mooresville, Kerry Buckner, powiedział, że Deborah ukrywała syna z powodu walki o opiekę.

Szef policji Mooresville, Kerry Buckner, powiedział, że Deborah ukrywała syna z powodu walki o opiekę.

Deborah (na zdjęciu) została aresztowana na podstawie nakazu aresztowania za utrudnianie opieki

Deborah (na zdjęciu) została aresztowana na podstawie nakazu aresztowania za utrudnianie opieki

Policja kontynuuje dochodzenie mające na celu pociągnięcie do odpowiedzialności osób odpowiedzialnych za zaginięcie Stevena w ciągu ostatnich dwóch lat.

„Jeden z moich detektywów uważa, że ​​właściciel tej rezydencji jest w jakiś sposób spokrewniony z Deborah Bryan” – powiedział Buckner.

„Teraz, gdy wiemy już, że z dzieckiem wszystko w porządku, przeprowadzimy dochodzenie, aby dowiedzieć się, kto jej pomógł”.

Wujek Deborah, Tom Cash z Bloomington, powiedział w wywiadzie dla Fox 59, że Deborah po prostu chciała zapewnić bezpieczeństwo swojemu synowi.

„Ona naprawdę boi się o bezpieczeństwo i dobro swojego syna, a także o jego życie. To właśnie zmotywowało ją do próby uratowania syna” – powiedział Cash.