Home Świat Zwiastun filmu „Żyjemy w czasie”: Veja Florence Pugh i Andrew Garfield w...

Zwiastun filmu „Żyjemy w czasie”: Veja Florence Pugh i Andrew Garfield w epickim nowoczesnym romansie

47
0


Florencja Pugh mi André Garfield odnaleźć w swoim nowym filmie historię miłosną trwającą wiele lat, Żyjemy w czasie.

W środę opublikowano pierwszy zwiastun komediodramatu romantycznego A24, dając fanom pierwsze spojrzenie na film, którego szczegóły utrzymywano w tajemnicy przez cały okres produkcji.

Oficjalne streszczenie filmu ujawnia, że ​​historia miłosna między postaciami Pugh i Garfielda, Almutem i Tobiasem, jest opowiedziana poprzez „migawki z ich wspólnego życia – zakochują się w sobie, budują dom, stają się rodziną”.

Od ich „słodkiego spotkania”, kiedy Almut przypadkowo potrąca Tobiasa swoim samochodem, po zawodowe przeszkody i wyniszczające problemy zdrowotne, para „uczy się doceniać każdą chwilę niekonwencjonalnej ścieżki, jaką obrała ich historia miłosna”.

„Jestem winny tego, że patrzę przed siebie, zamiast patrzeć prosto przed siebie – na ciebie” – oświadcza Tobias w chwili napięcia.

Przeczytaj pełny opis filmu i obejrzyj zwiastun poniżej:

„Almut (Florence Pugh) i Tobias (Andrew Garfield) spotykają się w zaskakującym spotkaniu, które zmienia ich życie. Poprzez migawki z ich wspólnego życia – zakochiwania się, budowania domu, zakładania rodziny – ujawnia się trudna prawda, która wstrząsa ich fundamentami. Gdy wyruszają na ścieżkę, na którą rzucają wyzwanie ograniczenia czasu, uczą się cenić każdą chwilę niekonwencjonalnej drogi, jaką obrała ich historia miłosna, w głęboko poruszającym romansie filmowca Johna Crowleya”.

Pugh zapowiedziała premierę zwiastuna we wtorek, udostępniając na swoim profilu na Instagramie plakat filmu, na którym widać ją i Garfielda nachylających się do pocałunku.

„Tworzenie tego filmu było niesamowicie pięknym doświadczeniem” – napisała pod zdjęciem. „Jestem podekscytowana i dumna, że ​​mogę powiedzieć, że już niedługo będzie gotowy do obejrzenia. Tymczasem oto kilka ładnych okruchów chleba ;)”.

Gdy ET mówił jak Pugh NIE Diuna: Część druga miał premierę na początku tego roku, uwielbiała pracować z Garfieldem w filmie wyreżyserowanym przez Brooklynjest John Crowley, według scenariusza brytyjskiego dramatopisarza i scenarzysty Nicka Payne’a.

„W tym przypadku świetnie się bawiliśmy – stworzyliśmy prawdziwą historię o prawdziwych ludziach i miałem okazję pracować z najbardziej niesamowitym aktorem, dla którego czuję się zaszczycony, że mogę być w jego obecności i go chwalić” – powiedział. Małe kobietki gwiazda delirou

„Wciąż jestem zafascynowany procesem tworzenia filmów, więc mam nadzieję, że widzowie będą czerpać przyjemność z oglądania” – dodał Pugh.

Żyjemy w czasie będzie w kinach 11 października.

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ: