Home Technologia Aktywność wieloryba Shiba Inu sygnalizuje potencjalne odbicie cen – czy najnowsza moneta...

Aktywność wieloryba Shiba Inu sygnalizuje potencjalne odbicie cen – czy najnowsza moneta memowa SHIBASHOOT podąży śladem SHIB?

25
0


Rasa Shiba Inu zmaga się obecnie z odbudową po niedawnym spadku cen, mając na celu zebranie korzyści z niedawnego wzrostu liczby wielorybów SHIB o 4,29 biliona.

Wraz ze zmniejszaniem się presji niedźwiedziej, kilka aktywów kryptograficznych poszukuje ścieżek do odzyskania. Shiba Inu odnotowuje gwałtowny wzrost transakcji wielorybich na całej linii. Co ciekawe, ten wzrost transakcji wielorybich zbiega się z gwałtownym wzrostem dużych zakupów.

6 lipca Shiba Inu odnotował transakcje warte co najmniej 100 000 USD, które gwałtownie wzrosły do ​​dziennego maksimum 4,29 biliona SHIB, najwyższego poziomu od prawie dwóch tygodni. Widzimy, że wieloryby aktywnie kupują, podczas gdy indeks strachu i chciwości obecnie sygnalizuje strach.

Często mówi się, że należy kupować, gdy na ulicach leje się krew. Wieloryby rozumieją tę zasadę; kupują, gdy inni się boją i prawdopodobnie staną się bojaźliwi, gdy inni będą chciwi. Inwestorzy detaliczni muszą do tego podejść logicznie.

Inwestorzy są obecnie zaniepokojeni sytuacją Mt. Gox i sprzedażą Bitcoinów przez Niemcy, które niedawno sprzedały rekordową ilość w ciągu jednego dnia. Co ciekawe, pomimo tego Bitcoin zamknął się wyżej, wykazując silną absorpcję rynku. Ten rynek się odbuduje.

Obecny strach ostatecznie przerodzi się w chciwość, a ci, którzy wahają się teraz kupić, mogą przegapić okazję. Inwestorzy detaliczni, a nie wieloryby, często nie dostrzegają tych okazji.

Gdy nastąpi ożywienie, Shiba Inu może odnotować znaczące zyski, potencjalnie 2x, 3x, 4x lub nawet 5x w nadchodzących miesiącach. Tokeny o mniejszej kapitalizacji rynkowej, takie jak Shiba Shootout, mogą odnotować znaczne zyski, potencjalnie 20x, 30x lub nawet 50x podczas szczytu rynku byka.

Shiba Shootout zebrało ponad 600 tys. dolarów – kolejna wielka moneta memowa?

Po tym, jak ceny niektórych głównych monet memowych spadły, inwestorzy zaczęli szukać projektów o wysokim potencjale. Wielu odkryło Shiba Shootout, który według społeczności może być 100-krotnym klejnotem monet memowych, będąc jeszcze w fazie przedsprzedaży.

Nowy projekt szybko zbudował dużą społeczność i zebrał ponad 600 000 $ na wczesnych etapach przedsprzedaży, zyskując popularność w wielu kanałach mediów społecznościowych. Biorąc pod uwagę jego szybki sukces i motyw Dzikiego Zachodu, inwestorzy zastanawiają się, czy $SHIBASHOOT mógłby pójść w ślady Shiba Inu.

Źródło – Shiba strzela na Twitterze

Ponieważ jest on nadal w fazie przedsprzedaży, inwestorzy mogą kupić token za niską cenę 0,0195 USD za token. Mogą kupić token za pomocą ETH, BNB lub USDT, a płatności kartą są również obsługiwane, co pozwala szerszej publiczności nabyć token przed jego uruchomieniem na giełdach.

Po zakończeniu ICO zespół planuje uruchomienie na giełdach, prawdopodobnie zaczynając od uruchomienia DEX. Shiba Shootout wykazuje znaczny potencjał wzrostu dzięki ambitnej mapie drogowej i zespołowi aktywnie zaangażowanemu w społeczność.

Zespół już zlecił SolidProof audyt inteligentnych kontraktów Shiba Shootout, czego nie zrobiło wiele uznanych monet memowych. Audyt inteligentnych kontraktów dokładnie bada kod projektu pod kątem luk i problemów.

To zaangażowanie na rzecz bezpieczeństwa i przejrzystości, w połączeniu z unikalnymi funkcjami, wywołało spore poruszenie w mediach społecznościowych.

Użyteczne elementy Shiba Shootout inspirowane kowbojami

Projekt zyskał uwagę, ponieważ skupił się na dodawaniu wartości inwestycjom użytkowników poprzez funkcje użytkowe. Na przykład Token Governance Roundups pozwala posiadaczom tokenów uczestniczyć w regularnych sesjach głosowania nad ważnymi decyzjami projektowymi, zapewniając zdecentralizowany system zarządzania przypominający miasteczko Dzikiego Zachodu.

Program nagród Posse Rewards wspiera rozwój społeczności poprzez nagradzanie poleconych osób i nowych członków żetonami bonusowymi.

Projekt promuje zaangażowanie społeczności za pomocą Campfire Stories, gdzie członkowie dzielą się swoimi doświadczeniami z kryptowalutami i memami, zdobywając nagrody w postaci tokenów za najbardziej zabawne historie. To tylko kilka przykładów różnych funkcji użytkowych wprowadzonych przez projekt.

Funkcja Lucky Lasso Lotteries umożliwia uczestnikom zakup losów za tokeny Shiba Shootout, co daje im szansę na wygranie znaczących nagród kryptowalutowych. Część dochodów jest przekazywana na cele charytatywne.

Saddlebagi oszczędnościowe promują dyscyplinę finansową i długoterminowe zatrzymywanie środków, pozwalając użytkownikom automatycznie przeznaczyć procent swoich tokenów na dedykowany portfel, w którym otrzymują dodatkowe tokeny jako nagrodę.

Dodatkowo projekt oferuje Cactus Staking, umożliwiając inwestorom staking swoich tokenów. Biorąc pod uwagę wczesny etap, oferuje imponującą stopę APY wynoszącą ponad 1600%.

Kanał telegramu o strzelaniu do ShibyKanał telegramu o strzelaniu do Shiby

Aby uzyskać więcej informacji o projekcie, bądź na bieżąco, śledząc kanały mediów społecznościowych Shiba Shootout na stronie Telegram mi X.

Aby wziąć udział w przedsprzedaży tokenów $SHIBASHOOT, odwiedź stronę shibashootout.com.

Powiązany