Home Technologia Amazon rozda 3 kolejne darmowe gry na PC podczas Prime Day w...

Amazon rozda 3 kolejne darmowe gry na PC podczas Prime Day w przyszłym tygodniu, w tym Rise of the Tomb Raider

15
0


Jeden z najświętszych, ale świeckich dni w naszym roku gospodarczym zbliża się wielkimi krokami, a Amazon uczci tę okazję, rozdając trzy tytuły AAA w ciągu Dzień Amazon Prime przez jego Usługa Prime Gaming. Sprzedawca internetowy ogłosił, że będzie oferował bezpłatne kopie Oddział Samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości, Chivalry 2 I Rise of the Tomb Raider: Edycja z okazji 20. rocznicy na okres 48 godzin począwszy od wtorku 16 lipca.

Amazonka wczesne oferty Prime Day też rozdam 15 gier na PC przed tegorocznym Prime Day, w tym tytułami takimi jak Star Wars: Rycerze Starej Republiki 2 – Lordowie Sithów, Wojownicze Żółwie Ninja: Zemsta Shreddera I Alex Kidd w Miracle World DX.

Otwarty świat Rocksteady Legion samobójców gra jest jedyną grą w pakiecie darmowych gier Amazon, która wydaje się najbardziej sprawiedliwa, biorąc pod uwagę, jak bardzo spotkała się z zainteresowaniem graczy pierwszego dnia. Stworzenie gry zajęło siedem lat a oczekiwania były duże, ponieważ za produkcję odpowiadało to samo studio, które stworzyło znakomitą trylogię Batman Arkham, ale od samego początku, w dniu premiery, gra wydawała się skazana na porażkę.

Rocksteady wycofało grę z sieci zaledwie godzinę po premierze z powodu dziwnego błędu, który pozwolił graczom ukończyć grę po zaledwie kilku minutach rozgrywki. Recenzje również nie były zbyt przychylne nawet wśród graczy.

Wiemy, że nie sprzedajemy gry najlepiej, ale fakt, że jest darmowa i że możesz wcielić się w wielkiego, antropomorficznego rekina, powinien wystarczyć, aby ją sprzedać.

Średniowieczna wieloosobowa bijatyka studia Tom Banner Rycerskość II wypadł znacznie lepiej wśród krytyków i graczy. Wyobraź sobie Gwiezdne Wojny: Front Bitwy jeśli akcja rozgrywa się w średniowieczu (okresie, nie w sieci restauracji). To w zasadzie wielka, krwawa piaskownica, w której możesz ciąć, dźgać i ciąć nieznajomych online w epickich średniowiecznych bitwach, takich jak te, które widziałeś w filmach takich jak Waleczne serce, Wierzba I Władca Pierścieni trylogia zanim dostali sposób na poczekaniu.

Zdecydowanie najlepszą darmową ofertą w tej serii jest edycja jubileuszowa z okazji 20. rocznicy Powstanie Tomb Raidera. Lara Croft, grana przez Camillę Luddington, powraca do PC w tej epickiej opowieści o archeologii i przetrwaniu, wędrując przez mroźną tundrę Syberii, aby kontynuować badania swojego zmarłego ojca. Ściga się również ze złowrogą grupą cieni zwaną Trinity, która ją ściga, i legendarnym sekretem nieśmiertelności, który może być bardziej materialny niż mit, niż Lara mogłaby przypuszczać.

Jeśli nie możesz poczekać jeszcze kilku dni na rozpoczęcie Prime Day, mamy dla Ciebie kilka propozycji: mnóstwo innych darmowych ofert gier możesz zdobyć je bezpośrednio w Amazon Games, GOG i Epic Games Store.


Twój przewodnik po zakupach na Prime Day:Zobacz wszystkie nasze Dzień Prime’a zasięg. Kupuj najlepsze oferty Prime Day na Yahoo Life. Obserwuj Engadget, aby Oferty technologiczne Prime Day. Posłuchaj ekspertów Autobloga na temat najlepszych Oferty Amazon Prime Day dla Twojego samochodu, garażu i domu, i znajdź Wyprzedaże Prime Day do zakupów w AOL, wybrane specjalnie dla Ciebie.Source link