Home Technologia Bette Midler naprawdę chce, żeby Hocus Pocus 3 powstał zanim ludzie zaczną...

Bette Midler naprawdę chce, żeby Hocus Pocus 3 powstał zanim ludzie zaczną umierać

13
0


Straszliwy 3 uzupełnia swoją prawdopodobnie w dużej mierze skazaną na zagładę obsadę. Zobacz najnowszy animowany film Warner Bros. Strażnicy adaptacja. Thriller koncertowy M. Night Shyamalana Pułapka dostaje ocenę. Plus, co nadchodzi Zło I Policjanci Psi. Dla mnie, moje spoilery!

Straszliwy 3

Krwawo-obrzydliwe do obsady dołączyli Clint Howard, Antonella Rose, Krsy Fox i Jon Abrahams Terrifer 3.


Bez tytułu Projekt Ti West

Niedawny wpis na Twitterze Scotta „Kid Cudi” Mescudiego sugeruje, że współpracuje on teraz z Ti Westem nad przyszłym projektem.


V/H/S/Poza

Według Różnorodnośćsiódmy film z serii V/H/S ma zostać wydany 4 października 2024 r. na Shudder. Będzie się składał z pięciu krótkich filmów, w tym Bocianreżyseria Jordan Downey, scenariusz Downey i Kevin Stewart; Futrzane Dzieci, scenariusz i reżyseria: Christian Long i Justin Long; Żyj i pozwól nurkowaćreżyseria: Justin Martinez, scenariusz: Turner, historia: Martinez, Ben Turner; Dziewczyna marzeńreżyseria: Virat Pal, scenariusz: Pala i Evan Dickson; Pasażer na gapę na statku, w reżyserii Kate Siegel, napisany przez Mike’a Flanagana, plus „specjalna prezentacja” Jaya Cheela.


Hokus Pokus 3

Podczas jej ostatniego występu w Zajęty ten tydzieńBette Midler wpatrywała się Hokus Pokus 3 lepiej zrobić to szybko, bo czas „pędzi jak szalony do mety”.

Nie widziałem scenariusza, ale słyszałem pogłoski, ale niczego nie zobaczyłem. Ale myślę, że jeśli mają (to zrobić), powinni, bo czas nie tylko maszeruje, czas jest jak beczkowanie do mety. Złapcie nas, póki jeszcze oddychamy.


Pułapka

Według KomiksM. Night Shyamalana Pułapka otrzymał ocenę „PG-13” ze względu na „pewne treści brutalne i krótkie wulgaryzmy”.


Apartament 7A

Komiks ma również informacje o nadchodzącym prequelu Dziecko Rosemary otrzymał ocenę „R” ze względu na „pewne treści brutalne i zażywanie narkotyków”.


Strażnicy Rozdział 1

Warner Bros. wypuścił zwiastun swojej nowej animowanej adaptacji Strażnicy.

https://www.youtube.com/watch?v=js-cxTnH2Q


Scooby-Doo: Serial aktorski

Showrunner Greg Berlanti zapewnił Termin ostateczny z aktualizacją na temat jego wersji live-action Scooby Doo Serial telewizyjny obecnie w fazie produkcji w serwisie Netflix.

Jedną z moich pierwszych prac w tej branży była praca tymczasowa w Hanna-Barbera. Siadałem z Joe Barbera i Billem Hanną, gdy składali autografy na animacjach. Rano szedłem i zabierałem ze sobą z szefem kilka tych animowanych zdjęć. Najpierw szedłem do biura Billa Hanny. Był bardzo stoickim facetem. Jego biuro było bardzo skromne. A potem nadeszła moja ulubiona część dnia, pójście do Joe Barbera. Był taką siłą napędową. Podpisywał zdjęcia, ale zatrzymywał się i raczył mnie najlepszymi historiami. Był takim gawędziarzem. Opowiadał historie o tym, jak stworzono Scooby’ego i co myśleli, i jak to było pod koniec lat 60., a dzieciaki czuły się atakowane przez dorosłych, przytłoczone i potrzebowały wzmocnienia. Kiedy przedstawili to Billowi Paleyowi, powiedział, że potrzebujesz psa lub czegoś takiego. I tak narodził się Scooby-Doo. Joe był takim wyjątkowym gawędziarzem, a ja byłem taki, wow. Zawsze je kochałem jako dziecko. I znowu, w przypadku każdej z nieruchomości, czy to Hanna-Barbera, DC czy cokolwiek w Warner Bros., czujesz się szczęściarzem, że jesteś historykiem, który pomaga wprowadzić je do nowego pokolenia. Po prostu wracasz do ducha i DNA tego, co czyni je wyjątkowymi. Scooby Doowyszliśmy i słuchaliśmy prezentacji przez półtora roku i w końcu znaleźliśmy taką, która naprawdę nam się podobała. Właśnie pracowałem nad prezentacją tego ranka, na pierwszy odcinek. Więc jesteśmy naprawdę podekscytowani.


Zło

Przygody Davida w zdalnym oglądaniu trwają w streszczeniu dzisiejszego nowego odcinka „Jak uratować życie”. Zło.

Dzięki zdalnemu widzeniu David wpada w życie mężczyzny rozważającego morderstwo-samobójstwo, a zespół spieszy się, by go znaleźć. Sheryl realizuje swój plan, by zapobiec temu, by mały Timothy stał się Antychrystem.

(Spojler TV)


Policjanci Psi

Na koniec Adult Swim udostępniło klip z odcinka z tego tygodnia Policjanci Psi.


Chcesz więcej wiadomości o io9? Sprawdź, kiedy spodziewać się najnowszych Podziwiać, Gwiezdne WojnyI Star Trek wydania, co dalej DC Universe w filmach i telewizjii wszystko, co musisz wiedzieć o przyszłości Doktor Kto.

Source link