Home Technologia Big Sean ujawnia zaskakujący fakt na temat wersetów „Mercy” i „Clique”

Big Sean ujawnia zaskakujący fakt na temat wersetów „Mercy” i „Clique”

147
0


Duży Sean ujawnił zaskakujący fakt na temat swoich wersów z kawałków „Mercy” i „Clique” grupy GOOD Music.

HipHopDXElliott Wilson, Jeremy Hecht i DJ Hed z „The Telegraph” przeprowadzili debatę na temat najnowszego odcinka Większy obraz o tym, kto miał najlepszą zwrotkę w utworze „Mercy”, zainspirowaną DX zadawanie pytania 2 łańcuchy na Nagrody BET 2024.

Odpowiedź Tity Boia była prosta: „Oczywiście, że moja”.

W odpowiedzi na klip na Instagramie Sean wskoczył do sekcji komentarzy, aby rzucić światło na to, jak Okrutne lato hit nastąpił.

„Nie, najpierw napisałem zwrotkę, a potem każdy napisał swoją. Po prostu improwizowałem, a potem Ye powiedział ‘to już wszystko!’ I puściłem wszystkich później” – napisał.

Dodał: „To samo z Clique… Chainz dodał swoją zwrotkę później, więc oczywiście miał przewagę i nadał swojej zwrotce więcej liryzmu (emoji ognia)”.

Pomimo współpracy z wieloma najlepszymi raperami w branży — w tym JAY Z, Kanye West I Pchacz T w przypadku wyżej wymienionych utworów — Big Sean niedawno miał moment, w którym poczułem się uszczypnięty po pojawieniu się na EminemNajnowszy singiel „Tobeyu.”

Po wydaniu piosenki, Raper z Detroit zamieścił w mediach społecznościowych wpis na temat swojego długotrwałego fandomu Slim Shady i w jaki sposób ta najnowsza współpraca oznacza dla niego moment „zamknięcia koła”.

„Nie będę cię trzymać, Slim Shady LP była pierwszą płytą, którą kupiłem za własne pieniądze w Costco. Me n Em ma teraz 4 piosenki (DVE, No Favors, Detroit 2 cypher), ale będąc na Śmierć Slima Shady’ego jest pełnym kołem” – napisał, odnosząc się do Nadchodzący album Eminema.

„Nie wiem, kiedy to kupiłem, to będzie jeden z następnych 1 poza miastem… Nie mówiąc już o tym, że znam Em. Przypomnienie dla mnie, jak prawdziwe jest nierealne.”

Syn Proofa z NASAAN pomaga Big Seanowi w tworzeniu nowego albumu podczas rozbijania się w jego domu

Syn Proofa z NASAAN pomaga Big Seanowi w tworzeniu nowego albumu podczas rozbijania się w jego domu

Sean pracuje również nad własnym nowym albumem i niedawno zasugerowano, że pojawi się przed końcem roku.

„Nie, w tym roku nadszedł czas na nowy album” – napisał w komentarzu na Instagramie w lutym.

36-latek rozgrzewał fanów kilkoma utworami, m.in. Trzy 6 Mafia-próbowanie “Precyzja,” ten J Dilla-natchniony „Cały czas (Styl dowolny)” I “Wstawać,” A Jodeci-sampling utworu, który zadebiutował podczas swojego koncertu Tiny Desk NPR.

Nadchodzący projekt będzie pierwszym projektem Seana od 2020 r. Detroit 2.

Source link