Home Technologia Cardi B świętuje 6. urodziny córki Kulture

Cardi B świętuje 6. urodziny córki Kulture

8
0


Kardi B świętowała swoją córkę Kultury kończąc sześć lat, pisząc miłą wiadomość urodzinową.

Raperka z Bronxu w środę (10 lipca) zamieściła na Instagramie pokaz slajdów z uroczymi zdjęciami swojego najstarszego dziecka, z którym dzieli się Zrównoważyć.

Na karuzeli uwieczniono również obchody urodzin Kulture, które uświetniono designerską sukienką, nowym zegarkiem, mnóstwem różowych balonów i podróżą prywatnym odrzutowcem.

Cardi napisała pod postem: „Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla mojej pięknej, delikatnej, niesamowitej córki… Nie tylko dorastasz przy mnie, ale ja dorastam z tobą, ponieważ nauczyłam się tak wiele, po prostu będąc twoją mamą. Dziękuję @mattyboy90 X @chromeheartsofficial za tę piękną sukienkę…. @offsetyrn zrobiłaś to lol.”

Dodała: „I dziękuję @hecjets za to, że sprawiliście, że niemożliwe stało się możliwe podczas tej podróży… nie dość, że mieliśmy najlepsze doświadczenie z odrzutowcem… prawie nam się nie udało, to jeszcze wam się to udało!!!”

Wygląda na to, że szóste urodziny Kulture nie były tak huczne jak piąte.

Podczas zeszłorocznej imprezy Cardi B i Offset bawili się na parkiecie całkiem nieźle, w pewnym momencie tańcząc ze sobą, jakby byli jedynymi osobami w pomieszczeniu.

Wystawne przyjęcie w klimacie Super Mario zachwyciło mamą i tatą, którzy zadbali o dekoracje i wygląd postaci. Zorganizowano także wiele atrakcji, w tym plecaki ze specjalnym nadrukiem, basen z piłeczkami, strefę ceramiczną, dmuchany zamek i wiele innych.

Podczas gdy Kulture przebrała się za księżniczkę Peach, Cardi uwolniła swoją wewnętrzną Kopciuszek w niebieskiej sukni z cekinami i Migos Raper miał na sobie czarny t-shirt z grafiką i skórzane spodnie.

Podobno nowy album Cardi B nadal będzie się pojawiał w 2024 roku, mimo ostatnich komentarzy

Para wydaje się być w świetnej sytuacji po publicznym rozstaniu, które miało miejsce Cardi przeklina Offseta podczas pełnej pasji transmisji na żywo na Instagramie.

„To takie cholernie smutne, że czarnuch lubi ze mną grać, kiedy jestem najbardziej bezbronna, kiedy nie jestem zbyt pewna siebie” – powiedziała. „Lubią grać ze mną, bo wiedzą, że nie jestem łatwą dziewczyną. Wczoraj mogłam wyjść, mogłam się zrelaksować, mogłam być tym i tamtym”.

Dodała: „On wie, że jestem w swoim domu, wie, że nie robię zbyt wiele i naprawdę cię oszczędzałam. Kurwa, czułeś się sobą przez swój album i gówno i naprawdę mnie olewałeś przez tyle pieprzonych lat, kiedy pomagałam ci w dupie, nawet nie dostałam pieprzonego podziękowania”.

Po miesiącach spekulacji, że po cichu się pogodzili, współpracownicy „Clout” niemal potwierdzili, że są znowu razem w maju, kiedy zostali zauważeni na boisku podczas meczu New York Knicks.

Małżeństwo ma także syna o imieniu Wave, który we wrześniu skończy trzy lata.

Source link