Home Technologia Cena MacBooka Air M2 firmy Apple spada do nowego minimum 799 dolarów...

Cena MacBooka Air M2 firmy Apple spada do nowego minimum 799 dolarów przed Prime Day

25
0


Oto soczysty, wczesny oferta dla Ciebie. Przed wydarzeniem blockbuster, baza spadła do najniższej ceny do tej pory na Amazon. Możesz kupić tego laptopa Apple za 799$, czyli o 200 dolców mniej niż cena regularna. Rabat dotyczy wszystkich wersji kolorystycznych, więc możesz zdobyć jeden w tym pięknym wykończeniu Midnight.

Ten model nie jest już szczytem linii MacBook Air. Został zastąpiony przez MBA z procesorem M3, który jest teraz naszym wyborem ogólnie. Ale jeśli chcesz zaoszczędzić trochę gotówki i nadal mieć bardzo wydajnego laptopa Apple do noszenia, wariant M2 jest naszym wyborem — ta najnowsza zniżka tylko to ułatwia .

Jabłko

Cena podstawowego 13-calowego MacBooka Air M2 spadła do rekordowo niskiego poziomu 799 USD. Był to już nasz ulubiony niedrogi MacBook, a teraz jest jeszcze lepszą okazją w tej cenie.

799 dolarów na Amazon

Devindra Hardawar z Engadget nazwał M2 Air „prawie idealnym komputerem Mac” i przyznał mu ocenę 96. Jedną z pierwszych rzeczy, które zauważysz, jest 13,6-calowy wyświetlacz Liquid Retina, który może osiągnąć godne pochwały 500 nitów jasności i ma częstotliwość odświeżania 60 Hz. Dołączenie kamery internetowej 1080p jest mile widziane, a potrójny układ mikrofonów dobrze radzi sobie z przechwytywaniem głosu podczas połączeń. Głośniki również są imponujące, szczególnie jak na laptopa, który ma zaledwie 11,3 milimetra grubości i waży zaledwie 2,7 funta.

Pomimo smukłej formy Apple nadal zadowala fanów fizycznych gniazd słuchawkowych, zachowując port 3,5 mm. Są też dwa porty USB-C Thunderbolt i złącze ładowania MagSafe. Nie musisz się zbytnio martwić, jeśli zostawisz ładowarkę w domu, gdy idziesz do biura — bateria MacBooka Air M2 powinna z łatwością wytrzymać cały dzień roboczy, chyba że wykonujesz bardzo energochłonną pracę, taką jak edycja wideo.

Komputer M2 MBA powinien poradzić sobie z codziennymi zadaniami z względną łatwością, a ponadto będziesz mógł na nim grać w wiele gier z App Store i Steam (powodzenia w robieniu czegokolwiek innego, jeśli zainstalujesz Balatro). Jedną z naszych głównych zastrzeżeń do podstawowego M2 Air jest to, że ma tylko 8 GB pamięci. To wydaje się niewystarczające w dzisiejszych czasach i niestety Apple pobiera opłatę premium za rozbudowę pamięci RAM. Mimo to, jeśli po prostu chcesz MacBooka Air, który spełnia wszystkie wymagania większości ludzi przez kilka lat, to jest to świetna opcja.

Warto również zauważyć, że w drodze są pewne fajne funkcje, pojawi się pod koniec roku i będzie zawierać możliwość przesłania zawartości iPhone’a na komputer Mac oraz nową aplikację Hasła. funkcje będą dostępne także na komputerach Mac z procesorem M1 i nowszych.

Twój przewodnik po zakupach na Prime Day:Zobacz wszystkie nasze Dzień Prime’a zasięg. Kupuj najlepsze oferty Prime Day na Yahoo Life. Obserwuj Engadget, aby Oferty technologiczne Prime Day. Posłuchaj ekspertów Autobloga na temat najlepszych Oferty Amazon Prime Day dla Twojego samochodu, garażu i domu, i znajdź Wyprzedaże Prime Day do zakupów w AOL, wybrane specjalnie dla Ciebie.Source link