Home Technologia Common & Pete Rock debiutują z nową współpracą Posdnuos & Bilal w...

Common & Pete Rock debiutują z nową współpracą Posdnuos & Bilal w utworze „Fallon”

15
0


Nowy Jork, NY

Wspólny I Pete Rock zaprezentowali nową piosenkę ze swojego nadchodzącego albumu Audytorium Tom 1 NA The Tonight Show z udziałem Jimmy’ego Fallona.

W towarzystwie gości specjalnych Bilal I Z duszyPosdnuos, a także zespół grający w domu KorzenieDuet raperów i producentów wykonał pełen duszy, oldschoolowy utwór „When the Sun Shines Again” w środowym (10 lipca) wydaniu talk-show emitowanego późnym wieczorem.

Podczas występu Common, Bilal i Pos siedzieli na sofach w pomieszczeniu przypominającym piwnicę, z tłem w stylu art déco, które pasowało do okładki ich wspólnego albumu.

Brat Duszy Numer Jeden utrzymał ją na 1 i 2, podczas gdy Miłość do zadań specjalnych i spółka obsługiwali swoje znane instrumenty.

Wideo z YouTube'a - Common & Pete Rock prezentują nową piosenkę z Posdnuosem i Bilalem z De La Soul w utworze „Fallon”

Audytorium Tom 1 ma się ukazać w piątek (12 lipca).

Fani mieli już okazję usłyszeć kilka singli z albumu, m.in. “Zmądrzeć,”“Marzę” I „Wszelkiego rodzaju pomysły” teledysk, w którym gościnnie wystąpił inny członek zespołu Roots Czarna Myśl.

Common niedawno opowiedział, co ten album dla niego znaczy przy okazji ujawnienia daty premiery.

„Dla mnie wszystko zaczęło się od marzenia” – napisał na Instagramie. „Marzenia, by dać światu znać, że tu byłem. Marzenia, by być częścią hip-hopu. Marzenia, by być MC na poziomie, na którym Z duszy, Plemię zwane zadaniem, KRS-Jeden I Kostka lodu wiedział, kim jestem. Moim marzeniem była praca z LEGENDARNYM @realpeterock (nad więcej niż jedną piosenką). Marzyłem o tym przez całe życie.

Powszechnie obawiano się, że wołowina w kostkach lodu będzie „brzydka”: „Mieliśmy małą konfrontację”

Powszechnie obawiano się, że wołowina w kostkach lodu będzie „brzydka”: „Mieliśmy małą konfrontację”

„Jestem niesamowicie podekscytowany i niezmiernie wdzięczny, mogąc ogłosić nasz nowy album – Audytorium Tom 1 ukazuje się 12 lipca. Muszę powiedzieć, że miłość, którą wszyscy okazaliście, była NIESAMOWITA. I wiedzcie, że kiedykolwiek ktoś mówi, że „nie może się doczekać albumu, który nagrywacie z Pete Rockiem” – po prostu sprawia mi przyjemność, że jestem częścią tej formy sztuki.

Dodał: „Modlimy się i mamy nadzieję, że ta muzyka poruszy waszego ducha i będzie z wami do końca życia. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli to osiągnąć, i wam wszystkim za Najwyższą Miłość. BÓG Błogosławi”.

Legenda rapu z Chicago ma również powitany Audytorium Tom 1 jako jedne z jego najlepszych dotychczasowych dzieł.

W przemówieniu na panelu MusiCares na początku tego roku powiedział: „Pomyślicie, że tylko gadam, ale ten nowy kawałek Pete’a Rocka. Zobaczę was, kiedy wrócę, kiedykolwiek wrócę, i możecie mi powiedzieć, czy bredzę, czy nie.

„Jest w moim top (trzech). Kilka osób przychodziło i mówiło: ‘Hej, to jeden z twoich najlepszych albumów.’ Więc jestem tym podekscytowany”.

Source link