Home Technologia Członkowie Amazon Prime mogą otrzymać dwa miesiące Paramount+ z Showtime za jedyne...

Członkowie Amazon Prime mogą otrzymać dwa miesiące Paramount+ z Showtime za jedyne 12 USD

30
0


jest już prawie tutaj, z oficjalną datą rozpoczęcia 16 lipca. Jednak pierwsze oferty są już dostępne. Na przykład członkowie Prime mogą otrzymać dwa miesiące . To odpowiada 6 $ miesięcznie, co oznacza oszczędność 50%.

Ta oferta może być dostępna tylko dla członków Prime, ale dotyczy tych, którzy zarejestrują się na bezpłatny okres próbny. Więc jeśli chciałeś wypróbować Prime, teraz jest dobry moment, aby to zrobić.

Najważniejszy +

Wybierając tę ​​subskrypcję, masz dostęp do dwóch platform streamingowych. Paramount+ to miejsce, w którym znajdziesz programy dla rodziców, takie jak Królowie Tulsy mi Burmistrz Kingstownale także to , otoczka i wiele więcej. Jest to również dom dla całego Star Treka, mimo że ostatni sezon Star Trek: Cudowne dziecko .

Showtime to młodszy, bardziej zadziorny brat HBO. Emituje wszelkiego rodzaju nowoczesne prestiżowe dramaty, takie jak Miliard, Żółte kurtki i kryminalnie niedoceniany O zostaniu bogiem w Centralnej Florydzie. Jest to również sieć, która pierwotnie pokazywała takie klasyki jak Dexter, Bezwstydny, Słowo ja mi Ojczyznamiędzy innymi. Wreszcie, jest to jedyne miejsce, gdzie można oglądać Twin Peaks: Powrótco jest chyba najlepszą rzeczą na świecie.

Jeśli nie jesteś członkiem Prime, a mimo to chcesz skorzystać z tej oferty, możesz się zarejestrować . Jednak Amazon ułatwia śledzenie subskrypcji za pośrednictwem swojej platformy kanałów. W tym celu firma udzieliła również zniżek na niektóre inne serwisy streamingowe. Starz, dom Obcy mi Impreza w dółkosztuje 2 dolary za dwa miesiące. MGM+, które obecnie emituje całkiem fajny program gatunkowy o nazwie Zrównież kosztuje 2 dolary za 60 dni.

Niezależnie od wybranej opcji, pamiętaj, aby śledzić, kiedy się zarejestrowałeś. Dzięki temu możesz anulować subskrypcję, zanim cena znów wzrośnie, jeśli nie jesteś zainteresowany treścią.

Twój przewodnik po zakupach pierwszego dnia:Zobacz wszystkie nasze Pierwszy dzień zasięg. Kupuj najlepsze oferty Prime Day na Yahoo Life. Obserwuj Engadget, aby Oferty technologiczne Prime Day. Posłuchaj ekspertów Autobloga na temat najlepszych Oferty Amazon Prime Day do Twojego samochodu, garażu i domu, i znajdź Sprzedaż pierwszego dnia do zakupów w AOL, wybrane specjalnie dla Ciebie.