Home Technologia Członkowie PS Plus mogą wypróbować Concorda przypominającego Overwatch w ten weekend

Członkowie PS Plus mogą wypróbować Concorda przypominającego Overwatch w ten weekend

30
0


Nadchodząca debiutancka gra studia Firewalk Studios, Strzelanka drużynowa 5v5 Concordotwiera się na wszystkich PlayStation Plus członków w ten weekend. Klienci zamawiający w przedsprzedaży i subskrybenci PS Plus mogą wypróbować wieloosobową grę FPS od piątku, 12 lipca, od południa czasu wschodniego.

Okno beta dla gry na PS5 i PC było początkowo przeznaczone tylko dla klientów, którzy zamówili grę w przedsprzedaży. (Jeśli już zarezerwowałeś grę, nadal otrzymasz dostęp do wersji beta i kody dla znajomych, niezależnie od tego, czy subskrybujesz PS Plus, czy nie). Udostępnienie jej członkom PlayStation Plus daje deweloperowi Firewalk Studios i wydawcy PlayStation Studios bonusy w postaci dodatkowych opinii graczy, testów obciążeniowych serwerów i szansy na wyłapanie błędów i pracę nad równoważeniem. I oczywiście pozwala im to na zbudowanie dodatkowego szumu wokół nowego IP.

Wszystkich 16 postaci („Freegunners” z nieco niestandardowymi rolami) zostanie odblokowanych i będzie dostępnych podczas weekendu wczesnego dostępu, który kończy się 14 lipca. Gracze PS5 mogą pobrać grę wcześniej Zgoda Beta zaczyna się w czwartek w południe czasu wschodniego. Tymczasem otwarta beta zaprosi każdego do wypróbowania FPS w przyszły weekend (od 18 lipca w południe czasu wschodniego do 21 lipca).

Widok FPS bitwy science-fiction. Ogień, wróg, schody, inne rzeczy.

Studio Firewalk / Studio PlayStation

W tym tygodniu w ramach Early Access dostępne będą trzy tryby gry. Należą do nich Clash Point (rundowe mecze bez odradzania się, w których próbujesz przejąć strefę), Trophy Hunt (tryb zbierania nagród oparty na odradzaniu się) i Cargo Run (tryb bez odradzania się, w którym odzyskujesz paczkę, umieszczasz ją w strefie i bronisz). W wersji zapoznawczej możesz wypróbować cztery mapy: Freewater, Star Chamber, Water Hazard i Shock Risk.

Następne tygodnie Zgoda W ramach otwartej bety pojawi się nowy tryb gry: Area Control (drużyny rywalizują o kontrolę nad strefami z włączonym odradzaniem się) oraz kolejna mapa: złowrogo brzmiąca Bone Mines.

Twórcy gry twierdzą, że nagrody zostaną przeniesione z wczesnego dostępu z tego weekendu do otwartej bety z przyszłego weekendu, ale żadna z nich nie zostanie przeniesiona na premierę gry 23 sierpnia. Studio Firewalk Studios podało obsługiwane przez betę wymagania sprzętowe komputerów w swoim artykule ogłoszenie wpis na bloguchoć ostrzega, że ​​przed wersją finalną mogą one ulec zmianie.

Firewalk Studios to Zespół będący własnością Sony założona przez (między innymi) trzech weteranów Bungie, którzy pracowali nad serią Destiny. Inni w studiu pochodzą z Respawn, Activision i BioWare, co stanowi rozwinięcie umiejętności zespołu w strzelankach wieloosobowych. Z Zgodatwórcy gier wydają się zapożyczać elementy z Overwatch, Destiny i Halo, dodając jednocześnie nietypowe klasy graczy oraz elementy narracyjne i postaci podobne do strażnicy Galaktyki.

Zgoda pojawi się 23 sierpnia na PS5 i PC. Poniżej możesz obejrzeć zwiastun rozgrywki.Source link